W V edycji promocji rewolucyjnego CitiKonta w Citi Banku zyskać możemy 150 zł w gotówce za założenie konta oraz zapewnienie wpływu i aktywne korzystanie. Obok promocji konta osobistego, w Citi Banku trwa promocją karty kredytowej, w której do zdobycia nawet 400 zł w formie bonu na Allegro.

PROMOCJA W SKRÓCIE

TRWA DO: 20 marca 2021r lub do wyczerpania puli nagród

PULA NAGRÓD: tak – 2000 szt

WARUNKI PROMOCJI: łatwe, ale wymagane jest zawarcie umowy o kredyt i terminal płatniczy

DO ZDOBYCIA: 150 zł w gotówce

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Z promocji możemy przystąpić do 20.03.2021r lub do wyczerpania puli nagród – 2000 sztuk.

Dla kogo jest ta promocja

Do promocji możemy przystąpić, gdy od 01.01.2020r do dnia otwarcia konta nie posiadaliśmy ani nie współposiadaliśmy rachunku osobistego oraz konta oszczędnościowego w Citi Banku.

Jak przystąpić do promocji

Wystarczy, że w promocji zawrzemy umowę o CitiKonto w oddziale Banku, telefonicznie lub online dokonując weryfikacji tożsamości za pomocą selfie. Zawarcie umowy za pomocą kuriera jest wyłączone z promocji.

Następnie w okresie 10 dni od zawarcia umowy o konto powinniśmy zaakceptować regulamin promocji.

Jakie warunki powinniśmy spełnić

  • Pierwszą nagrodę w kwocie 50 zł zdobędziemy za zapewnienie wpływu na konto w kwocie minimum 2000 zł do końca pierwszego miesiąca po otwarciu konta. Przy czym wpłata nie może pochodzić z rachunków indywidualnych prowadzonych przez Bank.
  • Drugą nagrodę- kolejne 50 zł zyskamy, gdy do końca drugiego miesiąca po otwarciu konta zalogujemy się minimum jeden raz do aplikacji mobilnej Citi Mobile oraz wpłacimy na konto co najmniej 100 zł. Wpłata nie może pochodzić z rachunku prowadzonego przez Citi Bank.
  •  Trzecią nagrodę, również w wysokości 50 zł otrzymamy pod warunkiem, że wykonamy płatności bezgotówkowe kartą za pomocą systemu Google Pay lub Apple Pay na kwotę 100 zł do końca trzeciego miesiąca po otwarciu konta. Mogą być to płatności za zakupy dokonane w sklepach internetowych lub stacjonarnych.

Nagrody

Każda nagroda zostanie nam wypłacona do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków odpowiednich dla każdej z nagród na konto otwarte w promocji.

Przydatne dokumenty

Pin It on Pinterest