W marcowej promocji Konta Jakie Chcę lub Konta JakieChcę dla Młodych w Santander Banku zarobimy 250 zł w gotówce. Wystarczy, że otworzymy konto oraz spełnimy warunki promocji. Kolejne 50 zł zyskamy otwierając konto z polecenia oraz 1% moneybacku za opłacane rachunki (rocznie nawet do 300 zł)

PROMOCJA W SKRÓCIE

TRWA DO: 31 marca 2021r

PULA NAGRÓD: nie

WARUNKI PROMOCJI: łatwe, trzeba aktywnie korzystać z konta i zapewnić wpływy na konto

DO ZDOBYCIA: 250 zł w gotówce + 50 zł za otwarcie z polecenia + nawet 300 zł zwrotu za rachunki

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Z promocji możemy przystąpić do 31.03.2021r.

Dla kogo jest ta promocja

Z promocji możemy skorzystać, gdy jesteśmy osobą pełnoletnią i od 1.03.2020r do dnia otwarcia konta nie posiadaliśmy ani nie współposiadaliśmy rachunku osobistego w Santander Banku.

Z promocji wykluczeni są również obecni i byli klienci banku, którzy od 1.04.2019 r. brali udział w promocji Konta Jakiego Chcę, Konta Jakiego Chcę dla Młodych lub Konta dla dziecka.

Jak przystąpić do promocji

Aby wziąć udział w promocji powinniśmy zawnioskować o Konto Jakie Chcę lub Konto Jakie Chcę dla Młodych za pośrednictwem strony internetowej promocji lub doradcy telefonicznego oraz zawrzeć umowę o konto, najpóźniej do 15.04. 2021r.

Zgodnie z regulaminem umowę zawrzemy podczas kontaktu wideo z doradcą Banku lub podczas wizyty kuriera.

Bank wymaga również nas podania danych kontaktowych (numeru telefonu i adresu e- mail) oraz wyrażenia zgód na: kontakt telefoniczny i drogą elektroniczną w celu marketingowym, na otrzymywanie od Banku korespondencji w formie elektronicznej – EKK oraz na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenia regulacji bankowych. Oświadczenia musimy złożyć do dnia 30.04.2021r.

Jakie warunki powinniśmy spełnić

Premia zostanie nam wypłacona w dwóch częściach. Pierwsze 50 zł otrzymamy pod warunkiem, że w spełnimy następujące warunki:

  • wykonamy 5 płatności bezgotówkowych kartą lub BLIKIEM na kwotę co najmniej 10 zł każda,
  • zapewnimy wpływ na konto w kwocie co najmniej 1000 zł oraz
  • zalogujemy się do aplikacji Santander Mobile.
Kolejne 200 zł premii dostaniemy, gdy wyżej wymienione warunki spełniamy również w maju i czerwcu 2021r

Nagrody

Informację o pierwszej nagrodzie otrzymamy do dnia 10.05.2021r, natomiast o drugiej do 10.07.2021r. Nagrody zostaną nam wypłacone odpowiednio do 31.05.2021r oraz 31.07.2021r na konto otwarte w promocji.

50 zł – za otwarcie konta z polecenia

Jeśli konto otworzymy z polecenia i spełnimy warunki promocji możemy zdobyć kolejne 50 zł. Więcej informacji o Programie znajdziemy tutaj:

http://wybieramkonto.pl/nawet-500-zl-w-programie-polecen-w-santander-bank-polskazyskuje-polecony-i-polecajacy-x-edycja-promocji

Moneyback 1% za płatności za rachunki

W ofercie Konta Jakiego Chcę obowiązuje stała oferta w postaci zwrotu na konto 1% kwoty za płatności rachunków za prąd, gaz, Internet, TV, telefon. Maksymalnie w skali roku zyskać możemy zwrot nawet 300 zł.

Przydatne dokumenty

Pin It on Pinterest