Trwa X edycja Programu Poleceń w Santander Banku. Zarówno jako osoba polecająca, jak i osoba polecona zarobi 50 zł w gotówce. Za polecenia możemy zdobyć maksymalnie 500 zł

PROMOCJA W SKRÓCIE

TRWA DO: 30 kwietnia 2021r

PULA NAGRÓD: nie

WARUNKI PROMOCJI: łatwe

DO ZDOBYCIA: 50 zł za polecenie konta oraz 50 zł za otwarcie konta z polecenia

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Program trwa do 30.04.2021 r.

Dla kogo jest ta promocja

Osobą polecającą możemy zostać, gdy jesteśmy pełnoletni, posiadamy konto w Santander Banku z Usługą Santander Internet oraz korzystamy z aplikacji mobilnej. Oprócz tego musimy udostępnić swój numer telefonu i e-mail do kontaktu. Dodatkowo wymagane jest od nas wyrażenie poniżej wymienionych zgód:

  • na przetwarzanie danych w celach marketingowych,
  • na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną oraz
  • na elektroniczny kanał kontaktu- EKK.

Do Programu możemy zapraszać swoją rodzinę i znajomych, którzy są osobami pełnoletnimi oraz które są nowymi klientami Banku i nie posiadały konta w Banku Santander od 1.02.2020r.

Jak przystąpić do promocji

Aby polecać konta powinniśmy wygenerować kod polecającego oraz zaakceptować regulamin Programu. Kod znajdziemy w serwisie Santander Internet lub w aplikacji mobilnej Banku. Po jego wygenerowaniu przekazujemy go naszym znajomym i rodzinie, którzy nie mają jeszcze konta osobistego w Banku.

Po otrzymaniu od nas kodu polecenia osoba polecona składa wniosek o Konto Jakie Chcę z kartą debetową Mastercard Dopasowaną i usługą Santander online – podczas wypełniania wniosku podaje kod polecenia. Złożyć wniosek może za pomocą strony internetowej, w placówce lub za pośrednictwem usług bankowości telefonicznej.

Osoba polecona powinna również wyrazić te same zgody, które wyraża osoba polecająca (opisane powyżej) oraz dodatkową zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej w zakresie informacji, że jest klientem banku w celu realizacji programu oraz upoważnienie Banku do przekazania polecającemu informacji o dokonanych przez niego i przez Bank czynnościach niezbędnych do uzyskania nagrody.

Jakie warunki należy spełnić

Osoba polecona musi spełnić dwa warunki w terminie do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta, jednak nie później niż do 31.05.2021r. A mianowicie powinna co najmniej jeden raz zalogować się do aplikacji  mobilnej i do bankowości internetowej. Oprócz tego wykonać płatności za zakupy na kwotę minimum 300 zł, zaznaczając, że jedna transakcja musi zostać wykonana za pomocą płatności BLIK, pozostałe kartą lub BLIKIEM. (z płatności wyłączone są wypłaty z bankomatów i transakcje cashback.).

Po otwarciu konta osoba polecona może przystąpić do Programu Poleceń jako osoba polecająca.

Nagrody

Nagrodę dla polegającego i poleconego zostaną wypłacone na konto w Banku do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji.

Jeśli nie masz jeszcze Konta Jakie Chcę w Santander, a chcesz polecać, to najpierw otwórz konto dla siebie. Poniżej link do strony Banku

Dokumenty

Pin It on Pinterest