W promocji Konta dla Ciebie w Credt Agricole zarobimy nawet 500 zł moneybacku. Wystarczy, że założymy konto i będziemy wykonywać płatności kartą lub BLIKIEM. Całą kwotę premii zyskamy, gdy będziemy płacić kartą przez okres 18 miesięcy 🙁 wykonując miesięcznie 10 transakcji. Zdecydowanym plusem jest prostota warunku jaki trzeba spełnić, natomiast minusem jest okres przez jaki trzeba będzie do spełniać.

PROMOCJA W SKRÓCIE

TRWA DO: 31 lipca 2021r

PULA NAGRÓD: nie

WARUNKI PROMOCJI: łatwe, douzyskania max premii warunki trzeba spełniać przez 18 miesięcy

DO ZDOBYCIA: nawet 500 zł w gotówce

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do 31 lipca 2021r.

Dla kogo jest ta promocja

Skorzystać z promocji możemy, gdy jesteśmy nowym klientem banku – osobą, która od dnia 1.04.2018 r nie była posiadaczem konta w Banku oraz nie korzystała z promocji Banku polegającej na przyznaniu premii za przeniesienie konta z innego banku.

Przystępując do promocji jesteśmy wykluczeni z innych promocji konta osobistego oraz jako osoba polecona w Programie Poleceń nie otrzymamy premii za założenie konta. Możemy jednak uczestniczyć w Programie Poleceń jako osoba polecająca i zarabiać.

Jak przystąpić do promocji

Biorąc udział w promocji powinniśmy podpisać umowę o prowadzenie Konto dla Ciebie lub Konto dla Ciebie VIP, wyrażając przy tym zgodę na otrzymywanie ofert marketingowych, wybierając wyciągi z konta w formie elektronicznej oraz aktywując dostęp do konta w jednym z serwisów Banku: A24 ebank lub CA24 Mobile,

Jakie warunki należy spełnić

W promocji możemy otrzymać dwie premie. Pierwszą w wysokości 50 zł dostaniemy za założenie konta oraz zapewnienie wpływu na konto w wysokości co najmniej 300 zł do końca kolejnego miesiąca po otwarciu rachunku. Pamiętajmy, że jako wpływu Bank nie uwzględni przelewu pomiędzy rachunkami tego samego klienta
 
Pozostałą premię zdobędziemy pod warunkiem, że będziemy dokonywać płatności przy użyciu karty do konta lub płatności BLIKIEM, telefonem, zegarkier. Premia wynosi 3% łącznej wartości wszystkich dokonanych przez nas płatności, jednak nie więcej niż kwota maksymalna, opisana poniżej.

W tej premii sami dokonujemy wyboru jednego z trzech wariantów premii z różnym okresem trwania oraz ilością płatności do wykonania. A mianowicie jeżeli, wykonamy co najmniej 3 płatności miesięcznie przez okres 6 miesięcy, otrzymamy premię o łącznej wartości 50 zł w skali 6 miesięcy, a 8,35 zł w miesiącu.
W drugiej opcji przy wykonaniu co najmniej 5 płatności kartą miesięcznie przez 12 miesięcy, dostaniemy łącznie 150 zł premii, co da nam miesięcznie 12,50 zł.
Jeżeli wybierzemy trzeci wariant i wykonamy co najmniej 10 płatności miesięcznie przez okres 18 miesięcy, Bank zwróci nam 25 zł miesięcznie, co łącznie da nam sumę 450 zł.

Bank nie uwzględni nam płatności wykonanych w następujących miejscach:

  • kasyna oraz zakłady bukmacherskie i tym podobne(kod MCC 7995),
  • profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (kod MCC 8999),
  • instytucje finansowe (kod MCC6012),
  • brokerzy ubezpieczeniowi(kod MCC 6211),
  • przekazy pieniężne w instytucjach finansowych(kod MCC 6051),
  • internetowe przekazy pieniężne(kod MC 4829).

Wyłączone są również wypłaty gotówki, przelewy BLIK, doładowania portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pomocą: Revoult, SkyCash, PayPal.

Nagrody

Obie premie zostaną nam wypłacone nie później niż na koniec kolejnego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji.

1,5% w skali roku na koncie oszczędnościowym

Dla nowych klientów Bank przygotował również ofertę konta oszczędnościowego. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje do kwoty 20 000 zł przez 3 miesiące od otwarcia konta.

Przydatne dokumenty

Pin It on Pinterest