W promocji konta osobistego Konta dla Ciebie w Credit Agricole możemy zarobić 200 zł w gotówce za przeniesienie konta z innego banku. Warunki promocji są niezwykle proste. Możemy również przystąpić do Programu Poleceń i zarobić nawet 500 zł za polecenia konta.

PROMOCJA W SKRÓCIE

TRWA DO: 31 lipca 2021r

PULA NAGRÓD: nie

WARUNKI PROMOCJI: łatwe, ale wymagane jest zapewnienie wpływu na konto w wysokości min. 3000 zł

DO ZDOBYCIA: 200 zł w gotówce

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do 31.07.2021r.

Dla kogo jest ta promocja

Skorzystać z promocji możemy, gdy jesteśmy nowym klientem banku- osobą, która od dnia 1.04.2018 r nie była posiadaczem konta w Banku oraz nie korzystała z promocji Banku polegającej na przyznaniu premii za przeniesienie konta z innego banku.

Uwaga! Korzystając z tej promocji Banku i równocześnie przystępując do Programu Poleceń nie otrzymamy premii za założenie konta z polecenia, możemy jednak po założeniu konta polecać konto innym i zarabiać. Dodatkowo biorąc udział w tej promocji jesteśmy wykluczeni z innych promocji, w których premiowane jest otwarcie konta. 

Jak przystąpić do promocji

Przystępując do promocji  zawieramy umowę o prowadzenie Konto dla Ciebie lub Konto dla Ciebie VIP, wyrażając przy tym zgodę na otrzymywanie ofert marketingowych, wybierając wyciągi z konta w formie elektronicznej oraz aktywując dostęp do konta w jednym z serwisów Banku: A24 ebank lub CA24 Mobile.

Oprócz tego powinniśmy w ciągu 7 dni od dnia podpisania umowy o konto złożyć upoważnienie dla banku o przeniesienie konta. We wniosku musimy podać nazwę dotychczasowego banku, numer naszego dotychczasowego rachunku oraz nazwę i adres instytucji wypłacającej wynagrodzenie.

Jakie warunki powinniśmy spełnić

Po spełnieniu powyższych warunków, wystarczy, że zapewnimy wpływ na konto przez 3 miesiące kalendarzowe, przy czym pierwszy wpływ na konto musi zostać wykonany do końca kolejnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta. Tu mamy do wyboru dwie premie – w kwocie 100 zł lub 200 zł w zależności o wysokości wpływu, który zapewnimy na konto.

Jeśli otrzymamy wpływ w kwocie minimum 1000 zł miesięcznie, dostaniemy premię w wysokości 100 zł ,natomiast gdy wpływ wyniesie minimum 3000 zł, premia wyniesie 200 zł.

Uwaga! Jako wpływu z w tytułu wynagrodzenia bank nie uwzględni przelewu pomiędzy rachunkami tego samego klienta.

Nagrody

Premia za przeniesienie konta zostanie wypłacona nie później niż na koniec kolejnego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji.

Program Poleceń w Banku Credit Agricole

W Credit Agricole możemy również skorzystać z Programu Poleceń. Choć nie zarobimy za założenie konta z polecenia (korzystając z powyższej promocji) to możemy sami polecać konta Banku zarabiając – 50 zł za każde skuteczne polecenie konta, a w sumie nawet 500 zł.

Inne promocje

Bank zastrzega, że biorąc udział w jednej promocji jesteśmy wykluczeni z innych promocji, w których premiowane jest otwarcie konta. Poniżej link do promocji, w której można zgarnąć nawet 500 zł premii: http://wybieramkonto.pl/nawet-500-zl-moneybacku-w-promocji-konta-dla-ciebie-w-credt-agricole-wystarczy-aktywnie-korzystac-z-konta

Przydatne dokumenty

Pin It on Pinterest