W czwartej edycji promocji eKonta możliwości zorganizowanej przez mBank możemy zgarnąć nawet 140 zł w zamian za otwarcie konta i wykonanie kilku operacji różnego typu. Ponadto możemy otrzymać dodatkowy moneyback w kwocie 50 zł za otwarcie konta na selfie, a do tego wszystkiego zarobić nawet 300 zł w Programie Poleceń.

PROMOCJA W SKRÓCIE

TRWA DO: 30 czerwca 2021r

PULA NAGRÓD: nie

WARUNKI PROMOCJI: łatwe

DO ZDOBYCIA: Do 190 zł w promocji

PROMOCJA AKTYWNA – POZOSTAŁO:

54
days
:
02
hrs
:
09
mins
:
44
secs

Do kiedy trwa promocja

Do promocji możemy przystąpić do dnia 30.06.2021r.

Dla kogo jest ta promocja

Promocja przeznaczona jest do nowych klientów Banku, którzy od 01.01.2017r. nie posiadali ani współposiadali rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Ponadto promocja skierowana jest do osób młodych w przedziale wiekowym 18-24 lat.

Jak przystąpić do promocji

W promocji wnioskujemy o założenie eKonta możliwości z kartą debetową poprzez stronę promocji, o następnie zawieramy umowę o prowadzenie rachunku. Konto możemy otworzyć za pomocą selfie i starać się o moneyback w wysokości 50 zł.

Jakie warunki należy spełnić

Premię zyskamy, gdy do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta wykonamy następujące operacje:

  • minimum 3 płatności telefonem przy pomocy aplikacji Google Pay lub Apple Pay, za zakupy dokonane w sklepach lub przez Internet,
  • minimum 3 przelewy na numer telefonu – musi być to przelew z aplikacji mobilnej wykonany na dowolny numer telefonu zarejestrowany w usłudze BLIK,
  • aktywny cel oszczędnościowy – saldo w ostatnim dniu miesiąca następującego po otwarciu konta wynieść musi co najmniej 30 zł.
Bank zapłaci nam 20 zł za spełnienie każdego z powyższych warunków. A jeśli spełniamy je wszystkie, zyskamy dodatkową premię w kwocie 80 zł.
Dodatkowe 50 zł moneybacku zarobimy za założenie Konta na selfie oraz gdy do 31.05.2021r zapłacimy jeden raz kartą.

Nagroda

Nagroda zostanie nam wypłacona do końca drugiego miesiąca po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji. Moneyback zostanie nam wypłacony w ciągu 60 dni od dnia dokonania transakcji.

 

 

Przydatne dokumenty

Pin It on Pinterest