W promocji ekonta osobistego w mBanku możemy zyskać 150 zł premii oraz promocyjne oprocentowanie na rachunku Moje Cele w wysokości 1,8% do kwoty 10 000 zł. W tej edycji mamy nowe warunki promocji – premiowane są transakcje kartą, telefonem i te wykonane BLIKIEM.

PROMOCJA W SKRÓCIE

TRWA DO: 31 maja 2021r

PULA NAGRÓD: nie

WARUNKI PROMOCJI: łatwe

DO ZDOBYCIA: nawet 150 zł w gotówce + 1,8% na rachunku Moje Cele

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do 31.05.2021r.

Dla kogo jest ta promocja

Do promocji możemy przystąpić będąc nowym klientem mBanku, który od 1.01. 2017 r nie posiadał i nadal nie posiada konta osobistego i oszczędnościowego w mBanku o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017. Tak jak w poprzednich promocjach konto wspólne jest wyłączone z promocji.

Jak przystąpić do promocji

W promocji składamy wniosek o otwarcie eKonta osobistego wraz z kartą debetową oraz zawieramy umowę o prowadzenie konta. We wniosku musimy zaakceptować regulamin promocji oraz oświadczenie o przystąpieniu do promocji.

Jeśli chcemy również skorzystać z promocyjnego oprocentowania na rachunku Moje Cele musimy zawnioskować o otwarcie rachunku oszczędnościowego razem z eKontem osobistym w promocji

Jakie warunki należy spełnić

Bank wypłaci nam premię za spełnienie warunków promocji w każdym z trzech następujących po sobie miesiącach. Warunki, jakie musimy spełnić w każdym miesiącu to:

  • zasilić konto kwotą minimum 1000 zł
  • wykonać co najmniej jedną płatność kartą promocyjną
  • wykonać co najmniej jedną płatność telefonem lub płatność BLIK.

Warto jednak w promocji wykonać więcej transakcji kartą i telefonem/BLIK. Bowiem Bank zwróci nam 1zł – za każdą dokonaną płatność kartą oraz 2 zł – za każdą płatność telefonem lub BLIKIEM. Za każdy miesiąc, w którym spełnimy warunki promocji możemy zyskać maksymalnie 50 zł premii.

W promocji transakcje nie mogą zostać anulowane do 15 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostały dokonane

Promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania Moje Cele  w wysokości 1,8 % będzie obowiązywało przez 3 pełne miesiące od dnia otwarcia rachunku. Oprocentowanie promocyjne obowiązuje do kwoty 10 000 zł.  Oprocentowanie zostanie naliczone pod warunkiem, że suma wpływów na rachunku   wyniesie co najmniej 100 zł więcej od sumy obciążeń.

Nagroda – kiedy je otrzymamy?

Premie zostaną nam wypłacone na konto otwarte w promocji w kolejnym miesiącu po tym, w którym spełniliśmy warunki promocji.

Program Poleceń

Premię możemy powiększyć przystępując do Programu Poleceń. A w nim do zdobycia nawet 200 zł premii. Więcej informacji o promocji znajdziemy tutaj:

http://wybieramkonto.pl/druga-edycja-programu-polecen-w-mbanku-i-nawet-200-zl-za-jedno-skuteczne-polecenie-konta

Przydatne dokumenty

Pin It on Pinterest