W ING Banku Śląskim rozpoczęła się kolejna edycja promocji Konta Direct, w której zarobimy 160 zł premii za spełnienie naprawdę prostych warunków.

PROMOCJA W SKRÓCIE

TRWA DO: 30 czerwca 2021r

PULA NAGRÓD: nie

WARUNKI PROMOCJI: łatwe, ale trzeba aktywnie korzystać z konta oraz zapewnić wpływy

DO ZDOBYCIA: do 160 zł w gotówce

PROMOCJA AKTYWNA – POZOSTAŁO:

54
days
:
02
hrs
:
32
mins
:
01
secs

Do kiedy trwa promocja

Do promocji możemy przystąpić do 30 czerwca 2021r .

Dla kogo jest ta promocja

Promocja jest dla nowych klientów Banku, którzy od 1.01.2020r do 31.03.2021r nie posiadali lub współposiadali następujących kont w Banku: Konto z Lwem Direct, Konto z Lwem Komfort, Konto z Lwem Mobi, Konto z Lwem Premium, Konto z Lwem Klasyczne, Konto z Lwem Student, Konto z Lwem PRP

Jak przystąpić do promocji

Wystarczy, że zawnioskujemy o otwarcie Konta Direct lub Konta Komfort wraz z kartą do konta oraz Otwartym Kontem Oszczędnościowym – OKO poprzez stronę internetową Banku. Wnioski złożone przez bankowość internetową Moje ING nie zostaną uwzględnione w promocji.

W trakcie wnioskowania o konto musimy również wyrazić zgodę na przekazywanie przez Bank informacji handlowych (marketingowych) i profilowanych informacji handlowych w sposób elektroniczny.

Umowę o konto musimy zawrzeć najpóźniej do 30.06.2021r. Umowę podpiszemy poprzez kuriera, za pomocą selfie lub przelewem z innego Banku, w którym uprzednio zweryfikowano naszą tożsamość.

Jakie warunki należy spełnić

Pierwsze 110 zł premii otrzymamy wykonując transakcje gotówkowe kartą lub BLIKIEM na łączną kwotę 1000 zł w terminie nie później niż do 30.09.2021r.

Dodatkowe 50 zł premii dostaniemy, jeśli w tym samym terminie spełnimy jeszcze 5 warunków:

  •  wykonamy min. 3 transakcje bezgotówkowe BLIKIEM za zakupy w sklepach internetowych (mogą być to płatności wykonane w ramach pierwszego warunku promocji) oraz
  • otrzymamy wpływ na konto w kwocie min. 1000 zł w trzech dowolnych miesiącach trwania promocji. Wpływ nie może pochodzić z rachunku, którego posiadaczem jest osoba indywidualna, nie może być wpłatą własną w oddziale Banku lub we wpłatomacie
  • założymy co najmniej 1 cel oszczędnościowy na koncie oszczędnościowym(OKO) otwartym w promocji,
  • wykonamy minimum 3 przelewy z konta w rożnych miesiącach na ten cel oszczędnościowy w minimalnej kwocie 100 zł każdy
  • na dzień 30.09.2021r konto oszczędnościowe będzie aktywne, a suma sald na koncie wyniesie min. 300 zł

Nagrody

Bank przekaże nam nagrodę do 15.10.2021r na konto oszczędnościowe

 

 

Przydatne dokumenty

Pin It on Pinterest