Trwa promocja mKonta Intensive w mBanku, w której w zamian, za założenie konta i dokonywanie płatności kartą zyskać możemy kartę podarunkową o wartości 100 zł do wykorzystania na Allegro oraz pakiet Allegro Smart.

PROMOCJA W SKRÓCIE

TRWA DO: 30 kwietnia 2021r

PULA NAGRÓD: nie

WARUNKI PROMOCJI: łatwe, ale wymagane płatności kartą na kwotę min. 1500 zł miesięcznie

DO ZDOBYCIA: karta podarunkowa allegro – 100 zł + pakiet allegro smart

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do 30.04.2021r.

Dla kogo jest ta promocja

Z promocji mogą skorzystać nowi klienci Banku, czyli osoby, które od 01.01.2017 r nie posiadały konta osobistego i oszczędnościowego w mBanku o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Jak przystąpić do promocji

W promocji wymagane złożenie wniosku i zawarcie umowy o rachunek mKonto Intensive z wybraną kartą debetową: Mastercard Intensive, Visa Intensive, Visa Świat Intensive lub Visa Foto. Umowę o konto możemy zawrzeć całkowicie zdalnie – wykonując selfie i zatwierdzając ją sms-em.

Musimy również zatwierdzić oświadczenia o przystąpieniu do promocji oraz te dotyczące programu mOkazje.

Jakie warunki należy spełnić

Aby otrzymać pakiet Smart Allegro na rok powinniśmy w pierwszym miesiącu po otwarciu konta wykonać transakcje kartą lub Blikiem na łączną kwotę minimum 1500 zł.

Jeśli płatności kartą na kwotę 1500 zł powtórzymy przez kolejne trzy miesiące następujące po pierwszym pełnym miesiącu od otwarcia rachunku, zdobędziemy kolejną nagrodę – kartę podarunkową o wartości 100 zł do wykorzystania na Allegro.

Nagrody

Obie nagrody otrzymamy do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji. Nagrody zostaną nam udostępnione w serwisie mBanku. Obie nagrody ważne są do 31.12.2021r.

mKonto Intensive – ile kosztuje?

Otwarcie i prowadzenie konta

  • 0 zł – otwarcie konta
  • 0 zł / 49,50 zł – prowadzenie konta

Zwolnienie z opłaty nastąpi, gdy suma wpływów wyniesie min. 7000 zł miesięcznie (bank nie uwzględni przelewów pomiędzy rachunkami tego samego klienta, ) lub gdy średnia suma aktywów wyniesie min. 100 000 zł lub gdy suma obrotów na eMakler wyniesie min. 100 000 zł

Korzystanie z bankomatów

  • 0 zł  – za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju powyżej 100 zł
  • 0 zł – opłata za wypłaty z bankomatów krajowych dla wypłat poniżej 100 zł
  • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach za granicą
  • 0 zł – wypłata CashBack

Korzystanie z karty

  • 0 zł – opłata za wydanie karty
  • 0 zł – opłata miesięczna za kartę Mastercard Intensive, Visa Intensive, Visa Foto
  • 10 zł – opłata miesięczna za kartę Visa Świat Intensive

Korzystanie z  mKonta Intensive związane jest z wysoką opłatą za prowadzenie konta, która wynosi aż 49,50 zł miesięcznie. Co prawda opłaty możemy uniknąć, ale tylko osiągając dosyć wysokie wpływy na konto w ciągu miesiąc- min. 7000 zł lub posiadając aktywy o wartości co najmniej 100 000 zł. Warto mieć to na uwadze. W ramach konta zyskujemy natomiast darmowe wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą oraz darmową kartę płatniczą- Mastercard Intensive, Visa Intensive oraz Visa Foto.

Przydatne dokumenty

Pin It on Pinterest