W Banku Pekao S.A rozpoczęła się kolejna edycja promocji, w której za otwarcie konta dla naszego małoletniego dziecka zyskamy 50 zł w gotówce oraz 2% na koncie oszczędnościowym. Aby skorzystać z tej promocji my również musimy być posiadaczem konta osobistego w Banku, które możemy założyć korzystając z promocji i zyskując 100 zł oraz 50 zł w Programie Bezcenne Chwile. Ponadto za założenie karty kredytowej w Banku zaoszczędzimy 200 zł, a w Programie Poleceń nawet 1500 zł.

PROMOCJA W SKRÓCIE

TRWA DO: 30 czerwca 2021r

PULA NAGRÓD: nie

WARUNKI PROMOCJI: łatwe

DO ZDOBYCIA: 50 zł w gotówce

PROMOCJA AKTYWNA – POZOSTAŁO:

16
days
:
19
hrs
:
56
mins
:
16
secs

Do kiedy trwa promocja

Do promocji możemy przystąpić do 30.06.2021r

Dla kogo jest ta promocja

Promocja skierowana jest do aktualnych klientów Banku, którzy posiadają konto osobiste w Banku, są przedstawicielem ustawowym dziecka w wieku 6- 12 lat oraz nie posiadali konta dla dziecka w okresie od 1.01.2019 r do 31.03.2021r.

Z promocji będziemy wykluczeni, gdy skorzystaliśmy ze wcześniejszych edycji tej promocji.

Jak przystąpić do promocji

W promocji powinniśmy zawrzeć umowę o Pakiet PeoPay Kids, w skład którego wchodzą: Konto Przekorzystne dla Młodych z kartą debetową PaoPay KIDS, Rachunek Oszczędnościowy Mój Skarb i aplikacja mobilna PeoPay. Rachunek dla naszego dziecka założymy w Panelu Rodzica w aplikacji PeoPay lub serwisie internetowym Pekao24.

Dodatkowo konieczne będzie zaakceptowanie regulaminu promocji oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celu niezbędnym do uczestnictwa w promocji i odebrania nagród.

Jakie warunki należy spełnić

Następnie w terminie do 10 dnia miesiąca następującego po otwarciu konta nasze dziecko powinno zalogować się do aplikacji PeoPay KIDS.

Nagrody

Nagroda zostanie przekazana do 24 dnia miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta na Konto Przekorzystne dla Młodych.

2% na koncie oszczędnościowym Mój Skarb

Otwierają konto dla swojego dziecka możemy również skorzystać z promocyjnego oprocentowania na koncie Mój Skarb do kwoty 3000 zł przez okres 92 dni. Do promocji możemy przystąpić do 30.06.2021r.

Z promocji możesz skorzystać jeśli masz konto osobiste w Pekao S.A. Jeśli nie posiadasz konta osobistego np. Konta Przekorzystnego możesz je otworzyć w promocji za pomocą poniższego linku

 

Przydatne dokumenty

Pin It on Pinterest