W VI edycji promocji rewolucyjnego CitiKonta w Citi Banku ponownie możemy zyskać 150 zł w gotówce za założenie konta oraz aktywne korzystanie. Oprócz tego czekają na 2 kody na Szybkie Nadania z InPost. Dodatkowe 400 zł w formie bonu na Allegro możemy zyskać za zawarcie umowy o kartę kredytową i aktywne korzystanie. Zapraszamy do analizy promocji

PROMOCJA W SKRÓCIE

TRWA DO: 19 czerwca 2021r lub do wyczerpania puli nagród

PULA NAGRÓD: tak – 6000 szt

WARUNKI PROMOCJI: łatwe, ale trzeba aktywnie korzystać z konta

DO ZDOBYCIA: 150 zł w gotówce + 2 kody na Szybkie Nadania z InPost

PROMOCJA AKTYWNA – POZOSTAŁO:

43
days
:
02
hrs
:
17
mins
:
21
secs

Do kiedy trwa promocja

Z promocji możemy przystąpić do 19.06.2021r lub do wyczerpania puli nagród – 6000 sztuk.

Dla kogo jest ta promocja

Do promocji możemy przystąpić, gdy od 01.01.2020r do dnia otwarcia konta nie posiadaliśmy ani nie współposiadaliśmy rachunku osobistego oraz konta oszczędnościowego w Citi Banku.

Jak przystąpić do promocji

W promocji powinniśmy zawrzeć umowę o CitiKonto w oddziale Banku, telefonicznie lub online dokonując weryfikacji tożsamości za pomocą selfie. Zawarcie umowy za pomocą kuriera jest wyłączone z promocji. Dodatkowo wymagane jest od nas wyrażenie zgody na przesyłanie przez Bank informacji handlowych.

Za samo zawarcie umowy i wyrażenie zgody otrzymamy 2 kody na usługi kurierskie Inpost.

Jakie warunki powinniśmy spełnić

  •  Pierwszą nagrodę – 2 kody rabatowe na usługi kurierskie na platformie szybkienadania.pl, otrzymamy jeśli wyrazimy zgodę na przesyłanie informacji handlowych i marketingowych za pomocą np. sms, email lub innych, oraz wyrazimy zgodę na kontakt telefoniczny.
  • Drugą nagrodę w kwocie 50 zł zdobędziemy, gdy zapewnimy wpłatę na konto w kwocie minimum 100 zł oraz zalogujemy się co najmniej jeden raz w aplikacji mobilnej Citi Mobile do końca pierwszego miesiąca po otwarciu konta. Przy czym wpłata musi pochodzić z rachunku, który nie jest prowadzony przez Bank.
  • Trzecią nagrodę – kolejne 50 zł zyskamy, gdy do końca drugiego miesiąca po otwarciu konta otrzymamy na konto wpływ z tytułu wynagrodzenia w kwocie co najmniej 2000 zł lub wykonamy za pośrednictwem modułu Citi Kontor zlecenie walutowe w kwocie min 2000 zł lub jej równowartość w innej walucie. Wpłata nie może pochodzić z rachunku prowadzonego przez Bank dla klientów indywidualnych i z rachunków prowadzonych dla uczestnika promocji w innych instytucjach finansowych.
  •  Czwartą nagrodę, również w wysokości 50 zł otrzymamy pod warunkiem, że wykonamy płatności bezgotówkowe kartą za pomocą systemu Google Pay lub Apple Pay na kwotę 100 zł do końca trzeciego miesiąca po otwarciu konta. Mogą być to płatności za zakupy dokonane w sklepach internetowych lub stacjonarnych.
  • Piątą nagrodę, a jest nią moneyback w wysokości 1% max. 25 zł miesięcznie za płatności dokonane kartą debetową i kredytową dostaniemy pod warunkiem, że zawrzemy umowę o kartę kredytową. Nagrodę otrzyma 1000 pierwszych osób, które po dniu 1.01.2020 r nie posiadały karty kredytowej w Banku. Moneyback zostanie nam wypłacony przez 4 miesiące następujące po miesiącu zawarcia umowy o kartę. 
     

 

Nagrody

Nagrody zostanie nam wypłacona do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków odpowiednich dla każdej z nagród na konto otwarte w promocji. Kody rabatowe do nadań przesyłek otrzymamy za pomocą bankowości internetowej – znajdziemy ja z zakładce „Korzyści i produkty”.

Przydatne dokumenty

Pin It on Pinterest