W zimowej promocji karty kredytowej w Millennium Banku zarobimy 300 zł w postaci karty podarunkowej do wykorzystania na zakupy na Allegro oraz darmową obsługę karty przez rok. Wystarczy, że zamówimy kartę i będziemy płacić za jej pomocą za zakupy.

PROMOCJA W SKRÓCIE

PROMOCJA AKTYWNA
  • Trwa do: 31 stycznia 2021r lub do wyczerpania puli nagród
  • Pula nagród: tak – 18 000 szt.
  • Do zdobycia: 300 zł na Allegro
  • Warunki promocji: łatwe

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do 31.01.2021 r lub do wyczerpania puli nagród- 18 000 sztuk. O zakończeniu promocji Bank poinformuje za pomocą strony internetowej.

Dla kogo jest ta promocji

Z promocji możemy skorzystać, jeśli nie posiadaliśmy karty kredytowej w Millennium Banku od 1.01.2018 r oraz nie byliśmy w procesie wnioskowania o rezygnację z karty.

Jak przystąpić do promocji

W promocji zamawiamy jedną z kart kredytowych:

  • Millennium Mastercard Impresja,
  • Millennium Mastercard Gold
  • Millennium Mastercard.
Wniosek o kartę złożymy w systemie internetowym Millenet lub aplikacji mobilnej Banku.

Na podstawie wniosku zawieramy umowę o kartę z limitem kredytowym min. 3000 zł dla karty Millennium Mastercard Impresja i Millennium Mastercard oraz min. 5000 zł dla karty Millennium Mastercard Gold.

Jakie warunki należy spełnić

Gdy otrzymamy kartę, konieczne będzie wykonanie płatności bezgotówkowych kartą lub Blikiem na kwotę min. 350 zł w każdym z czterech miesięcy, rozpoczynając od miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę. Zatem, gdy umowę zawrzemy w grudniu, warunki promocji spełniamy w styczniu, lutym, marcu i kwietniu 2021 r. Natomiast, gdy do zawarcia umowy dojdzie w styczniu 2021r, warunki promocji spełniać będziemy w okresie luty- maj 2021r.

Poza nagrodą w postaci bonu o wartości 300 zł na Allegro w promocji zyskujemy również darmową obsługę karty przez 12 miesięcy. Wystarczy, że w każdym miesiącu wykonamy minimum jedną płatność kartą.

Nagrody

Nagrodę otrzymamy poprzez wiadomość sms, najpóźniej do 31.05.2021r, gdy kartę założymy w grudniu 2020r lub do 30.06.2021r, gdy kartę założymy w styczniu 2021r. Nagroda ważna jest do 30.04.2022r. W momencie wypłaty nagrody musimy być nadal posiadaczami karty kredytowej.

Moneyback za płatności kartą – do 760 zł w skali roku

Dokonując zakupów kartą kredytową Millennium Banku możemy skorzystać z moneybacków. Płacąc kartą Millennium Impresja dostaniemy 5% zwrotu w sklepach: Apart, Empik, Carrefour, travelplanet.pl, Sony Centre, Sephora, Smyk, Venezia, Deichmann, Baldinini, Coccinelle, MaxMara, Marella, Pollini, FrancescoBiasia, Penny Black, Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Oysho, Zara Home, UterQue, Stradivarius.

 

Przejdź na stronę promocji i sprawdź szczegóły

Do końca promocji pozostało:

05 days : 02 hrs : 16 mins : 33 secs

 

Dokumenty

Pin It on Pinterest