Tym razem w promocji zorganizowanej przez portal Bankier.pl we współpracy z Alior Bankiem zyskamy 300 zł na start. Wystarczy, że otworzymy konto firmowe iKonta Biznes oraz spełnimy jeden prosty warunek – zapewnimy wpływ na konto. Ponadto zarobimy nawet 1500 zł korzystając ze stałej promocji konta.

PROMOCJA W SKRÓCIE

TRWA DO: 7 czerwca 2021r

PULA NAGRÓD: nie

WARUNKI PROMOCJI: łatwe

DO ZDOBYCIA: 300 zł w gotówce

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do 7.06.2021r.

Dla kogo jest ta promocja

Do promocji przystąpić mogą nowi klienci Banku, którzy prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą i na dzień przed przystąpieniem do promocji nie posiadali rachunku firmowego w Alior Banku. Posiadanie rachunków indywidualnych nie wyklucza z promocji.

Jak przystąpić do promocji

W promocji powinniśmy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie promocji oraz złożyć wniosek o konto firmowe – iKonto Biznes do dnia 7.06.2021r. Następnie w ciągu 30 dni, jednak nie później niż do 7.07.2021r na podstawie złożonego wniosku zawrzeć umowę o konto.

Podczas wnioskowania o konto musimy również wyrazić zgodę na ujawnienie Organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie potwierdzenia Organizatorowi spełnienia warunków promocji.

Jakie warunki należy spełnić

Następnie, w terminie 60 dni od dnia otwarcia rachunku, jednak nie później niż do dnia 6.09.2021r mamy do spełnienia tylko jeden warunek, którym jest otrzymanie na konto wpływów na kwotę co najmniej 500 zł.

Nagrody

O przyznaniu premii zostaniemy poinformowani najpóźniej do dnia 30.09.2021r za pomocą wiadomości e-mail. Następnie, za pomocą strony promocji, w ciągu 5 dni powinniśmy przekazać Organizatorowi numer konta otwartego w promocji, na który zostanie wypłacona premia. Nagrodę otrzymamy w ciągu 14 dni od momentu otrzymania informacji o jej przyznaniu.

1500 zł za aktywne korzystanie z konta iKonta Biznes

Korzystając ze stałej promocji Alior Banku możemy dodatkowo zarobić i otrzymać premię za aktywne korzystanie z konta. Więcej informacji o promocji znajdziemy tutaj: http://wybieramkonto.pl/nawet-1500-zl-w-drugiej-edycji-promocji-ikonta-biznes-w-alior-banku-wystarczy-aktywnie-korzystac-z-konta

Przydatne dokumenty

Pin It on Pinterest