W XI edycji Programu Poleceń w Santander Banku osoba polecająca za każde polecenie konta zarobi 50 zł w gotówce, a w całym Programie nawet 500 zł. Nagroda w takiej samej kwocie trafi do osoby poleconej za założenie konta z podaniem kodu polecającego i spełnienie warunków.

PROMOCJA W SKRÓCIE

TRWA DO: 30 września 2021r

PULA NAGRÓD: nie

WARUNKI PROMOCJI: łatwe

DO ZDOBYCIA: 50 zł za polecenie konta(max. 500 zł) oraz 50 zł za otwarcie konta z polecenia

PROMOCJA AKTYWNA – POZOSTAŁO:

Do kiedy trwa promocja

Program trwa do 30.09.2021 r.

Dla kogo jest ta promocja

Osobą polecającą możemy zostać, gdy jesteśmy pełnoletni, posiadamy konto w Santander Banku z Usługą Santander Internet oraz korzystamy z aplikacji mobilnej. Oprócz tego musimy udostępnić swój numer telefonu i e-mail do kontaktu. Dodatkowo wymagane jest od nas wyrażenie poniżej wymienionych zgód:

  • na przetwarzanie danych w celach marketingowych,
  • na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną oraz
  • na elektroniczny kanał kontaktu – EKK.

Do Programu możemy zapraszać swoją rodzinę i znajomych, którzy są osobami pełnoletnimi oraz nowymi klientami Banku nieposiadającymi konta w Banku Santander od 01.05.2020r.

Jak przystąpić do promocji

Polecać konta będziemy mogli po wygenerowaniu kodu polecającego oraz zaakceptowaniu regulaminu Programu. Kod dostępny jest w serwisie Santander Internet lub w aplikacji mobilnej Banku. Po jego wygenerowaniu przekazujemy go naszym znajomym i rodzinie, którzy nie mają jeszcze konta osobistego w Banku.

Osoba przez nas polecona składa wniosek o Konto Jakie Chcę z kartą debetową Mastercard Dopasowaną i usługą bankowości elektronicznej oraz podaje kod polecenia. Wnioskować może za pomocą strony internetowej, w placówce lub za pośrednictwem usług bankowości telefonicznej.

Ponadto powinna wyrazić te same zgody, które wyraża osoba polecająca (opisane powyżej) oraz dodatkową zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej w zakresie informacji, że jest klientem banku w celu realizacji programu oraz upoważnienie Banku do przekazania polecającemu informacji o dokonanych przez niego i przez Bank czynnościach niezbędnych do uzyskania nagrody.

Jakie warunki należy spełnić

Po otwarciu konta osoba polecona powinna co najmniej jeden raz zalogować się do aplikacji mobilnej lub do bankowości internetowej oraz wykonać płatności za zakupy na kwotę minimum 300 zł, zaznaczając, że jedna transakcja musi zostać wykonana za pomocą płatności BLIKpozostałe kartą lub BLIKIEM. (z płatności wyłączone są wypłaty z bankomatów i transakcje cashback.). Czas na spełnienie powyższych warunków ma do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

Po otwarciu konta osoba polecona może przystąpić do Programu Poleceń jako osoba polecająca.

Nagrody

Nagrodę dla polegającego i poleconego zostaną wypłacone na konto w Banku do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji.

Aby polecać konta musisz posiadać konto w Santander Bank Polska – np Konto Jakie Chcę. Sprawdź, poniżej link do oferty Banku.

 

Przydatne dokumenty

Pin It on Pinterest