Ruszyła wrześniowa edycja karty kredytowej w Millenium Banku. Do zdobycia premia w kwocie 200 zł. Zapraszamy do analizy promocji.


PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do 07.10.2019 roku lub do wyczerpania puli nagród- 2000 sztuk. O wyczerpaniu puli nagród bank poinformuje nas za pomocą strony internetowej.

Dla kogo jest ta promocji

Aby przystąpić do promocji musimy być osobą, która od 1.01.2017 r nie posiadała karty kredytowej w Millenium Banku oraz nie była w procesie wnioskowania o rezygnację z karty.

Jak przystąpić do promocji

W pierwszym kroku musimy złożyć wniosek o wydanie karty kredytowej:  Millenium Mastercard Impresja, Millenium Visa Impresja, Millenium Mastercard Gold, Millenium Visa Gold lub Millenium Visa Alfa poprzez Millenet lub aplikację mobilną banku. A następnie zawrzeć umowę o kartę kredytową z limitem kredytowym dla kart Millenium Impresja- 3000 zł, natomiast dla karty Millenium Gold- 5000 zł.

Jakie warunki należy spełnić

W każdym z trzech miesięcy, odpowiednio do 30.11.2019r, 31.12.2019r oraz do 30.01.2020r  powinniśmy wykonać transakcje bezgotówkowe kartą lub Blikiem na łączną kwotę minimum 250 zł.

Dodatkowo, biorąc udział w promocji będziemy zwolnieni z opłaty za obsługę karty przez okres 12 miesięcy, jeśli w każdym z miesięcy wykonamy minimum jedną płatność kartą.

Nagrody

Nagrodę dostaniemy najpóźniej do 29.02.2019r na rachunek karty. W momencie wypłaty nagrody musimy być nadal posiadaczami karty kredytowej.

Płacąc kartą kredytową Millenium Banku możemy skorzystać z moneybacków. Płacąc kartą Millenium Impresja dostaniemy 5% zwrotu w sklepach: Apart, Empik, Carrefour, travelplanet.pl, Sony Centre, Sephora, Smyk, Venezia, Deichmann, Baldinini, Coccinelle, MaxMara, Marella, Pollini, FrancescoBiasia, Penny Black, Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Oysho, Zara Home, UterQue, Stradivarius

Natomiast posiadając kartę Millenium Alfa możemy liczyć na zwrot 5% wartości zakupów w sklepach: Apart, Sephora, Leroy Merlin, Inter Cars, Empik, Cinema City

Dokumenty

Pozostaw swoją ocenę! Pomożesz innym

Ocena 0 / 5. Ilość ocen: 0

Jeszcze nikt nie oceniał. Oceń pierwszy