AKTYWNA DO: 21 SIERPNIA 2019r

Wystartowała trzecia edycja wielkiej loterii „Blikomania”,  w której do wygrania są nagrody o wartości 100zł i 1000zł oraz nagroda główna o wartości 100 000zł. Choć wygrana nie jest gwarantowana, warto wziąć w niej udział. Przystąpienie do loterii jest bardzo proste

Do kiedy trwa promocja

Do promocji możemy przystąpić do 21.08.2019r.

Dla kogo jest ta promocja

Promocja skierowana jest do klientów Banków; Alior Banku, Banku Millenium, Getin Noble Banku, ING Banku Śląskiego, mBanku, PKO Banku Polskiego, Banku BGŻ BNP Paribas, Banku Pekao, Credit Agricole Banku Polska oraz Santander Banku Polska.

Aby wziąć udział w loterii należy być osobą pełnoletnią lub osobą małoletnią, która ukończyła 13 lat i przesłała pisemną zgodę rodzica lub opiekuna prawnego na uczestnictwo w promocji. Dodatkowym warunkiem udziału w promocji jest korzystanie z transakcji BLIK.

Jak przystąpić do promocji

Przystępując do loterii musimy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie promocji blikomania.pl oraz zaakceptować wymagane oświadczenia. Jednym z oświadczeń jest upoważnienie organizatora do uzyskania informacji od banku o wykonaniu przez nas płatności BLIKIEM.

Jakie warunki należy spełnić

Warunkiem udziału w loterii jest wykonywanie transakcji BLIK za towary i usługi. Zakupów możemy dokonywać przez Internet, w sklepach stacjonarnych, punktach sprzedaży automatycznej, uwzględnione będą wpłaty gotówkowe w urządzeniach akceptujących, wypłaty gotówkowe oraz przelewy natychmiastowe BLIK bezpośrednio na numer telefonu innego uczestnika BLIK. Poza dokonaniem transakcji BLIK nic więcej nie musimy robić. Dane o dokonanych płatnościach BLIK będą przesyłane automatycznie

Nagrody

Losowane będą następujące nagrody:

  • nagroda główna 100 000 zł
  • nagrody o wartości 1000 zł – 157 nagród
  • nagrody o wartości 100 zł – 7379 nagród

Możemy wygrać więcej niż jedną nagrodę, jednak w jednej loterii do wygrania jest tylko jedna nagroda.

Nagrody dzienne przyznawane są w formie 9-cyfrowego czeku, którą wypłacimy w bankomacie banku PKO BP S.A, ING Banku Śląskiego, Millenium Banku, Santander Banku, BGŻ BNP Paribas, Euronet, Planet Cash oraz Banku BPS. Aby wypłacić nagrodę musimy podać 9-cyfrowy czek oraz numer PIN. Czek jest ważny przez 15 dni od dnia otrzymania. Nagrody zostaną wydane najpóźniej do 6.09.2019r.

Nagroda główna zostania przekazane przelewem na numer naszego rachunku bankowego w terminie 2 dni od otrzymania informacji o przyznaniu nagrody, najpóźniej do 15.09.2019r.

Dokumenty

  • Szczegóły loterii najdziesz w regulaminie loterii: Blikomania