Bank BNP Paribas regularnie organizuje promocje konta osobistego. Tym razem ruszył z promocją karty kredytowej. Za jej założenie możemy zyskać nawet 200 zł w formie bonów na zakupy w wybranym sklepie: Allegro, RTV EURO AGD, H&M oraz Douglas.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Z promocji możemy skorzystać do dnia 31.03.2020r.

Dla kogo jest ta promocja

Promocja przeznaczona jest do nowych klientów banku, którzy od dnia 1.08.2018r nie miały zawartej umowy o kartę kredytową w Banku BNP Paribas.

Jak przystąpić do promocji

Wystarczy, że wypełnimy formularz kontaktowy poprzez stronę promocji. Następnie skontaktuje się z nami pracownik Banku i pomoże założyć nam kartę kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold.

Jakie warunki należy spełnić

W promocji przez pierwsze 4 miesiące następujące po miesiącu, w którym zawarliśmy umowę o kartę powinniśmy wykonać płatności kartą o łącznej wartości 1000 zł oraz w pierwszym miesiącu po zawarciu umowy zalogować się co najmniej jeden raz do bankowości internetowej GOonline lub GOmobile.

Za każdy miesiąc, w którym spełnimy warunki promocji otrzymamy 15000 punktów, które warte są 50 zł, co da nam łącznie 200 zł do wykorzystania w sklepach: Allegro, RTV EURO AGD, H&M lub Douglas.

Transakcje bezgotówkowe akceptowane w ramach promocji:

  • płatności kartą za usługi lub towary w sklepach stacjonarnych, internetowych
  • operacje gotówkowe polegające na zleceniu przelewu środków pieniężnych z karty
  • wypłata gotówki kartą z bankomatu

Pamiętajmy, że wyrabiając kartę otrzymamy również 5000 punktów w Programie mambonus.pl, a płacąc za zakupy kartą każda wydana złotówka to 2 punkty w Programie.

Nagrody

Nagrodę możemy odebrać w ciągu 2 miesięcy po zarejestrowaniu się na stronie mambonus.pl.

Dokumenty

Pozostaw swoją ocenę! Pomożesz innym

Na ile gwiazdek oceniasz promocję

Ocena 4 / 5. Ilość ocen: 1

Jeszcze nikt nie oceniał. Oceń pierwszy