PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Kolejna bardzo atrakcyjna promocja karty kredytowej City Simplicity w City Banku, w której za założenie tej karty City Simplicity do zdobycia mamy voucher o wartości 400 zł na allegro.pl. Zapraszamy do analizy promocji

DO KIEDY TRWA PROMOCJA

Do promocji możemy przystąpić do dnia 31.07.2019r.

DLA KOGO JEST TA PROMOCJA

Z promocji mogą skorzystać osoby pełnoletnie, które są nowymi klientami City Banku, czyli od 1.01.2017r nie posiadały karty kredytowej w City Banku. Z promocji mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy.

Pamiętajmy, że aby wnioskować o kartę kredytową  musimy spełnić warunki dotyczące wynagrodzenia:

  • jako klient indywidualny- comiesięczny dochód netto w wysokości minimum 1200 zł oraz zatrudnienie w obecnej firmie 3 miesiące.
  • działalność gospodarcza- dochód netto min 2500 zł miesięcznie, a działalność co najmniej 2 lata

JAK PRZYSTĄPIĆ DO PROMOCJI 

Przystąpić do promocji możemy wypełniając formularz kontaktowy na stronie promocji. Następnie zadzwoni do nas konsultant banku, który pomoże nam złożyć wniosek o kartę. Będziemy musieli dostarczyć dokumenty potwierdzające nasze dochody. Po weryfikacji banku pozostaje nam jeszcze zawarcie umowy o kartę kredytową City Simplicity oraz jej aktywowanie.

JAKIE WARUNKI NALEŻY SPEŁNIĆ

W ramach promocji mamy do spełnienia dwa warunki. Po pierwsze do końca 3 miesiąca po zawarciu umowy o kartę powinniśmy zalogować się w serwisie bankowości internetowej Citibank Online. I po drugie w tym samym okresie musimy dokonać płatności bezgotówkowych na łączną kwotę 1500 zł.

NAGRODY

Informację o nagrodzie dostaniemy za pomocą wiadomości w serwisie bankowości internetowej CityBank Online do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji. A nagroda zostanie nam wysłana wiadomością w serwisie Citibank Online w ciągu 60 dni od daty otrzymania informacji o jej przyznaniu. Ważność vouchera wynosi 12 miesięcy od daty jego otrzymania.

Do czasu otrzymania informacji o przyznaniu nagrody nasza karta kredytowa musi być aktywna.

KARTA KREDYTOWA CITY SIMPLICITY

Biorąc udział w promocji wnioskujemy o kartę kredytową City Simplicity. To jedna z najtańszych kart kredytowych na rynku. Poniżej wzór karty:

Pamiętajmy, że korzystanie z karty kredytowej może być całkiem darmowe, jeśli nasze zadłużenie będziemy spłacać w okresie bezodsetkowym. Ponadto z kartą kredytową City Simplicity nie zapłacimy za wydanie i obsługę karty. I możemy dodatkowo skorzystać z Programu Mastercard Priceless Specials lub z Programu korzyści City Specials.

DOKUMENTY