Trwa promocja karty kredytowej Citi Simplicity w Citi Banku. Za jej założenie oraz spełnienie dwóch prostych warunków zyskamy 200 zł w postaci vouchera do wykorzystania na Allegro. Poniżej analiza warunków

PROMOCJA W SKRÓCIE

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
 • Trwa do: 30 września 2020r
 • Pula nagród: nie
 • Do zdobycia: voucher na Allegro o wartości 200 zł
 • Warunki promocji: dość łatwe, wymagane transakcje kartą na kwotę min. 1500 zł

DO KIEDY TRWA PROMOCJA

Promocja ważna jest do dnia 30.09.2020r.

DLA KOGO JEST TA PROMOCJA

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem Citi Banku, który od 1.01.2018r nie posiadał karty kredytowej w Citi Banku.

Dodatkowo musimy spełnić następujące warunki :

 • jako klient indywidualny – musimy osiągać comiesięczny dochód netto w wysokości minimum 1200 zł oraz być zatrudnionym w obecnej firmie min. 3 miesiące.
 • prowadząc działalność gospodarcza nasz dochód netto musi wynieść min 2500 zł miesięcznie, a nasza działalność musi być  prowadzona co najmniej 2 lata.

JAK PRZYSTĄPIĆ DO PROMOCJI 

Do promocji przystępujemy w trzech krokach. Po pierwsze składamy wniosek o wydanie karty kredytowej Citi Simplicity na stronie internetowej. Po drugie w ciągu 10 dni od dnia złożenia wniosku dostarczamy do Banku dokument potwierdzający nasze dochody np. wyciąg z konta za ostatnie 3 miesiące. Dokument dochodowy musimy wygenerować ze swojego konta bankowego, a następnie przesłać go do Banku poprzez stronę:

  • https://www.online.citibank.pl/przeslanie_dokumentow

Po trzecie zawieramy umowę o kartę i dokonujemy jej aktywacji.

JAKIE WARUNKI NALEŻY SPEŁNIĆ

Po otrzymaniu karty mamy do spełnienia dwa warunki promocji:

  • zalogować się minimum jeden raz w bankowosci internetowej Citi Online lub w aplikacji mobilnej Citi Mobile oraz
  • dokonać płatności kartą o łącznej wartości 1500 zł.

Pierwszy warunek powinniśmy spełnić najpóźniej do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę, natomiast drugi do końca 3 miesiąca po zawarciu umowy o kartę.

Bank zastrzega, że nie uzna transakcji zwróconych, przelewów wewnętrznych, polecenia przelewu krajowego oraz transakcji szczególnych, to znaczy płatności za usługi w zakresie gier losowych, hazardowych, płatności w urzędzie pocztowym oraz za usługi w zakresie wymiany walut i środków płatniczych.

NAGRODY

O nagrodzie Bank powiadomi nas w serwisie bankowości internetowej CitiBank Online do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji. Nagroda zostanie nam przekazana w ciągu 60 dni od dnia otrzymania informacji o jej przyznaniu. Znajdziemy ją w wiadomości w bankowości internetowej.

Voucher jest ważny przez 12 miesięcy od dnia jego przesłania. I możemy go zrealizować tylko raz.

Przystępując do promocji, musimy mieć na uwadze, że od dnia 15.05.2020r zgodnie z Tabelą opłat i prowizji, karta kredytowa Citi Simplicity nie jest już kartą darmową. Zapłacimy bowiem za jej obsługę 12 zł miesięcznie. Z opłaty możemy być zwolnieni, dokonując za jej pomocą płatności na kwotę 1000 zł.

DOKUMENTY

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!