PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Wystartowała bardzo prosta promocja w Konta Jakie Chcę w Santander Bank Polska. Już za samo założenie konta możemy zyskać 100zł w formie vouchera do wykorzystania w serwisie Pyszne.pl. Pula nagród jest ograniczona i z pewnością bardzo szybko się wyczerpie! Zapraszamy do analizy oferty 🙂

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do 23 listopada 2018r.

Kto może przystąpić do promocji

Promocja skierowana jest do nowych klientów Banku czyli osób, które nie posiadały ani nie współposiadały na dzień 13.11.2018r rachunku w Bank prowadzonego w PLN. Poniżej zapis z regulaminu promocji:

…na dzień 13.11.2018r. nie posiadały oraz nie były współposiadaczem rachunku płatniczego prowadzonego w PLN w Banku.

Jakie warunki należy spełnić

Jeśli spełniamy warunek i chcemy skorzystać z promocji wystarczy, że złożymy wniosek o otwarcie Konta Jakie Chcę na stronie promocyjnej i zawrzemy z Bankiem umowę o konto wraz z kartą oraz usługami bankowości elektronicznej. Mamy na to czas do 23 listopada 2018r. (o ile wcześniej pula nagród nie zostanie wyczerpana)

Umowę możemy zawrzeć na trzy sposoby:

  • za pomocą przelewu weryfikacyjnego z konta w innym Banku,
  • za pośrednictwem kuriera lub
  • za pomocą rozmowy wideo z konsultantem Banku.

Uwaga! Podczas składania wniosku musimy wyrazić zgodę na kontakt telefoniczny w celach marketingowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną!

Nagroda

Pierwszych 900 uczestników, którzy otworzą konto w promocji otrzyma voucher o wartości 100 zł, kolejnych 600 uczestników otrzyma voucher o wartości 50 zł. Vouchery możemy wykorzystać w serwisie Pyszne.pl

Nagrody zostaną wysłane poprzez SMS lub za pomocą poczty w usługach Santander do dnia 30 listopada 2018r. Vouchery można wykorzystać do 31 grudnia 2018r.

Podsumowanie

Pula nagród jest ograniczona, a zatem nie ma co zwlekać z podjęciem decyzji. Jeśli planowaliśmy otworzyć Konto Jakie Chcę to mamy super okazję. Świetny jest brak dodatkowych warunków, które musielibyśmy spełnić 🙂 🙂 🙂

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę?

Jeśli chodzi o prowadzenie konta to jest to zupełnie darmowe. W przypadku opłaty za korzystanie z karty możemy wybrać jedną z dwóch opcji:

  • albo będziemy płacili stałą opłatę w wysokości 3 zł miesięcznie
  • albo możemy uniknąć opłaty poprzez wykonanie w danym miesiącu 5 transakcji kartą (jeśli nie wykonamy transakcji to w tym wariancie zapłacimy 5 zł)

Darmowe pozostają bankomaty Santander Banku (osoby do 26 roku życia mają darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce). Koszt wypłaty z pozostałych bankomatów(osoby w wieku powyżej 26 lat) to 5 zł za każdą wypłatę.

Więcej informacji o Koncie Jakie Chcę można znaleźć z naszej analizie konta

Dokumenty:

Share This