źródło: eurobank.pl

W związku ze zmianą profilu działalności Volkswagen Bank Polska S.A. wycofuje ze swojej oferty konta bankowe oferowane klientom indywidualnym. Bank będzie koncentrował się na rozwijaniu swojej oferty dla przedsiębiorców. Poniżej fragment komunikatu opublikowanego na stronie. Volkswagen Bank Polska S.A.

Uprzejmie informujemy, że Volkswagen Bank Polska S.A. („VW Bank”) przygotowuje się do połączenia z Volkswagen Bank GmbH z siedzibą w Niemczech i zmiany formy prawnej. Planowane przekształcenie połączone będzie z gruntowną zmianą profilu działalności na rynku polskim w zakresie usług depozytowych. Bank całkowicie wycofuje z oferty rachunki bankowe dedykowane Klientom Indywidualnym i zaprzestanie świadczenia na rynku polskim usług depozytowych dla tego segmentu klientów.

Mam konto indywidualne w Volkswagen Banku

Jeśli na chwile obecną posiadasz konto indywidualne to w najbliższym czasie bank wyśle do Ciebie list w wypowiedzeniem umowy o prowadzenie konto oraz powiązaną w nim kartą płatniczą z zachowaniem dwu miesięcznego okresu wypowiedzenia. Umowy będą wygasały z dniem 30 listopada 2017r. Rachunki zostaną zamknięte, a karty płatnicze wydane do rachunków zostaną zablokowane

Migracja do Euro Bank S.A.

VW Bank współpracując z Euro Banku S.A. przygotował ofertę migracyjną do nowego konta bankowego. Skorzystanie z oferty jest proste, nie trzeba udawać się do oddziału. Wystarczy zalogować się do bankowości internetowej w Volkswagen Banku i szybko przenieść rachunek do EuroBanku.

Z oferty mogą skorzystać osoby, które posiadają konto w Volkswagen Banku i otrzymają informację o ofercie. Środki, które posiadamy na rachunku w Volkswagen Banku zostaną przelane na nowy rachunek w EuroBanku w ciągu 3 dnia od założenia konta.

Przygotowana oferta ważna jest do 30 listopada 2017r i nie jest dostępna w placówkach. W ramach oferty w Eurobanku możemy otworzyć tylko konto w taryfie Active.

Korzystając z oferty specjalnej przez rok od założenia konta korzystamy z warunków specjalnych:

  • 0 zł za prowadzenie konta – nie ma żadnych dodatkowych warunków
  • zwrot opłaty za posiadanie karty do konta

szczegóły oferty znajdziemy na stronie: http://www.konto-eurobank.pl/vw/

Informacja o wycofaniu rachunków indywidualnych z pewnością będzie sporym zaskoczeniem, dla wielu osób. Oferta przejścia do Eurobanku z pewnością warta jest rozważenia. Może to być również świetna okazja do zapoznania się z ofertami innych banków i wybrania najlepszej dla siebie oferty.

Dokumenty

Oferta Volkswagen Banku była bardzo atrakcyjna i zajmowała czołowe miejsca w naszym rankingu. Jeszcze w dniu dzisiejszym analizy oferty Volkswagen Banku znikną ze stron naszego poradnika. W dalszym ciągu będziemy przyglądali się ofercie VW Banku – tym razem dla klientów biznesowych.

 

 

 

Share This