Ruszyła VIII edycja Programu Poleceń w Getin Banku, w której za każde polecenie konta zarobimy 80 zł, a za założenie konta z polecenia- 50 zł. Nagrody zostaną nam wypłacone w formie bonu podarunkowego do sklepów Decathlon, na Allegro lub do Empiku.

AKTYWNA DO 31.08.2020

Do kiedy trwa promocja

Promocja obowiązuje do 31.08.2020r.

Dla kogo jest ta promocja

Aby polecać Konto Proste Zasady powinniśmy posiadać konto osobiste w Getin Banku oraz mieć wyrażone zgody marketingowe i zaakceptowany regulamin programu.

Możemy polecać konto nowym klientom, którzy od dnia 30.11.2019r nie posiadali konta osobistego w Banku.

Jak przystąpić do promocji

Aby przystąpić do programu i polecać konta musimy wygenerować indywidualny kod w bankowości internetowej, bankowości mobilnej lub w oddziale Banku. Gdy otrzymamy kod, przekazujemy go nowym klientom Banku, którzy w trakcie wnioskowania o konto wpiszą go w odpowiednim miejscu. I to tyle, czekamy aż nowy klient założy konto i spełni warunki promocji, a my odbierzemy nagrodę.

Jakie warunki należy spełnić

Nowy klient musi zawrzeć umowę o Konto Proste Zasady lub Konto Osobiste Noble podając we wniosku otrzymany od nas kod polecenia, aktywować konto do 31.08.2020r,a także zaakceptować wymagane zgody.

Następnie w okresie 3 pierwszych miesięcy następujących po miesiącu aktywacji konta musi zasilić jednorazowy wpływ na konto w wysokości co najmniej 1000 zł. Przelew musi być dokonany z rachunku w innym banku lub z konta firmowego w Getin Noble Banku.

Nagroda

Informację o nagrodzie znajdziemy w wiadomości w usłudze bankowości elektronicznej, dodatkowo zostanie nam przesłana na adres e-mail i numer telefonu. Wybrany bon podarunkowy otrzymamy  w usłudze bankowości elektronicznej Banku oraz na adres e-mail zarejestrowany w Banku. Nagrodę możemy wybrać najpóźniej do dnia 31.01.2021 r

Jako obecni klienci Banku możemy polecić konto maksymalnie 10 osobom i zarobić nawet 800 zł. Każdy Nowy Klient, po przystąpieniu do Programu, może dalej brać w nim udział i polecać konta Banku.

Konto Proste Zasady

Więcej o Koncie Proste Zasady znajdziesz w naszej analizie: http://wybieramkonto.pl/konto-osobiste/getin-bank

PROMOCJA KOŃCZY SIĘ ZA:

49 days : 03 hrs : 02 mins : 36 secs

 

Dokumenty

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!