Usługa cash backUsługa cash back pozwala wypłacić niewielką kwotę pieniędzy (do 200 zlotych), podczas płacenia kartą za zakupy np. w supermarkecie, stacji benzynowej, czy innym punkcie.

Dostęp do takiej usługi niesie nam dwie korzyści. Po pierwsze nie musimy szukać bankomatu jeśli potrzebujemy gotówki, po drugie jednocześnie płacąc za zakupy i wypłacając pieniądze z kasy oszczędzamy czas.

Z usługi cash back możemy skorzystać tylko podczas płacenia kartą za zakupy. Nie da się wykonać cash back bez dokonania żadnej transakcji. A zatem musi być zakup.

Płacąc za zakupy wystarczy powiedzieć kasjerowi, że dodatkowo chcemy wypłacić określoną sumę pieniędzy(do 200 zł). Jak zwykle potwierdamy transakcję kodem PIN lub podpisem i gotowe. Na wydruku jaki otrzymamy od kasjera możemy sprawdzić czy wszystko się zgadza. Jest tam wyszczególniona kwota jaką płacimy za zakupy, jak wyrównież kwota wypłaty. Pamiętej, też aby odebrać wypłacone pieniadze.

Nie ma tutaj znaczenia za jaką kwotę robimym zakupy. Nie ma też ograniczeń ilościowych. W usługi kash back można skorzystać wiele razy w ciągu dnia. Za każdym razem, kiedy płacisz kartą za zakupy możesz wypłacić gotówke(ograniczeniem może być wysokość limitu ustalonego dla naszej karty)

Punkty, w kcash backtórych można skorzystać z usługi cash back zazwyczaj są oznaczone odpowiednim logo. To czy w danym punkcie będzie mógł wypłacić gotówkę zależy również od tego jaką masz kartę, oraz czy masz wystarczającą ilość środków na koncie.

Jeśli posiadasz kartę Visa to pieniądze będziesz mógł wypłacić w punktach oznaczonych logo Visa cash back. Natomiast jeśli korzystasz z karty MasterCard, możesz skorzystać z punktów oznaczonych MasterCard CashBack.

A zatem krótkie podsumowanie:Visa cash back

Co to jest usługa cash back?

Wypłata niewielkiej sumy pieniędzy z kasy podczas płacenia kartą za zakupy np. w sklepie, supermarkecie, stacji paliw czy innym punkcie

Jaki jest limit wypłaty?

Maksymalna kwota jaką możemy wypłacić to 200 zł

Gdzie możemy skorzystać z usługi cash back?

Sklepach, supermarketach, stacjach paliw oznaczonych Visa cash back – dla kart Visa lub MasterCard CashBack. – dla kart MasterCard. Jeśli w danym punkcie nie znalazłeś żadnego logo, poprostu zapytaj sprzedawcę czy możesz wypłacić pieniądze.

Ile razy możemy wypłacić pieniądze?

Z usługi cash back możemy skorzystać wielokrotnie w ciągu jednego dnia. Ograniczeniem może być limit na karcie, lub brak pieniędzy na koncie.

Czy usługa cash back kosztuje?

Tutaj wszystko zależy od banku- wydawcy karty, z której korzystasz. Jeśli chcesz dowiedzieć się czy bank pobiera prowizje za wypłatę cash bank, wejdź na stronę banku i sprawdź to w tabeli opłat i prowizji lub zadzwoń na infolinię.

Często robicie CashBack?

 

Share This