W Banku Credit Agricole rozpoczęła się kolejna edycja promocji Konta dla Ciebie, w której możemy wybrać jedną z trzech premii i zarobić 200 zł w gotówce. Oprócz tego zyskamy 50 zł za polecanie konta rodzinie i znajomym.

PROMOCJA W SKRÓCIE

PROMOCJA AKTYWNA
 • Trwa do: 31 sierpnia 2020r
 • Pula nagród: nie
 • Do zdobycia: do wyboru jedna z trzech premii – do zdobycia 200 zł w gotówce
 • Warunki promocji: łatwe

Dla kogo jest ta promocja

Skorzystać z promocji możemy gdy jesteśmy nowym klientem banku- osobą, która od dnia 1.04.2018 r nie była posiadaczem konta w banku oraz nie korzystała z promocji banku polegającej na przyznaniu premii za przeniesienie konta z innego banku.

Uwaga! Korzystając z tej promocji Banku i równocześnie przystępując do Programu Poleceń nie otrzymamy premii za założenie konta z polecenia, możemy jednak po założeniu konta polecać konto innym i zarabiać.

Jak przystąpić do promocji

Biorąc udział w promocji powinniśmy założyć Konto dla Ciebie lub Konto dla Ciebie VIP. Następnie musimy dokonać wyboru jednej z trzech premii:

 • premii ze przeniesienie konta,
 • zwrot za płatności mobilne i płatności kartą lub
 • CAsaver z bonusem 50%.

Gdy otworzymy konto za pomocą aplikacji mobilnej możemy wybrać spośród dwóch premii: premię za płatności mobilne i płatności kartą lub premię CAsaver z bonusem 50%.

Premia 1: Za przeniesienie konta

Aby dostać premię za przeniesienie konta musimy złożyć upoważnienie dla banku o przeniesienie konta, w ciągu 7 dni od dnia podpisania umowy o konto. We wniosku musimy podać nazwę dotychczasowego banku, numer naszego dotychczasowego rachunku oraz nazwę i adres instytucji wypłacającej wynagrodzenie.

Po spełnieniu powyższego warunku pozostaje nam jeszcze zapewnienie wpływu na konto. Gdy otrzymamy wpływ w kwocie minimum 1000 zł miesięcznie, dostaniemy premię w wysokości 100 zł ,natomiast gdy wpływ wyniesie minimum 3000 zł, premia wyniesie 200zł.

Bank wymaga od nas, abyśmy wpływ zapewnili przez 3 miesiące kalendarzowe, przy czym pierwszy wpływ musi nastąpić do końca następnego miesiąca po otwarciu konta. Jeśli otworzymy konto w lipcu, pierwszy wpływ musi nastąpić do 31.08.2020r.

Uwaga! Jako wpływu z w tytułu wynagrodzenia bank nie uwzględni przelewu pomiędzy rachunkami tego samego klienta.

Premia 2: Za zwrot za płatności mobilne i płatności kartą

Wybierając tę korzyść  powinniśmy dodać swoją kartę do wybranego portfela cyfrowego lub płacić BLIKiem. Musimy również  w każdym miesiącu spełnić dwa warunki- zapewnić wpływ na konto w kwocie minimum 1000zł oraz wykonać co najmniej 3 płatności mobilne.

Płatności możemy dokonywać za zakupy w sklepach i punktach handlowo- usługowych- również  przez internet podając dane swojej karty. Bank zwróci nam 5% dokonanych płatności mobilnych oraz 2% płatności kartą, jednak nie więcej niż 16,67 zł miesięcznie,  a 200 zł w ciągu roku.

Bank nie uwzględni nam płatności wykonanych w następujących miejscach:

 • kasyna oraz zakłady bukmacherskie i tym podobne(kod MCC 7995),
 • profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (kod MCC 8999),
 • instytucje finansowe (kod MCC6012),
 • brokerzy ubezpieczeniowi(kod MCC 6211),
 • przekazy pieniężne w instytucjach finansowych(kod MCC 6051),
 • internetowe przekazy pieniężne(kod MC 4829).

Wyłączone są również wypłaty gotówki, przelewy BLIK, doładowania portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pomocą: Revoult, SkyCash, PayPal.

Premia 3: CAsaver z bonusem 50%

Aby skorzystać z tej premii powinniśmy otworzyć Rachunek Oszczędzam i uruchomić usługę CAsaver logując  się do serwisu internetowego CA24.
W usłudze CAsaer nasze transakcje kartą zostaną zaokrąglone do pełnych kwot- sami wybieramy do jakiej kwoty zaokrąglimy nasze transakcje- 0,50 zł, 1zł, 2zł, 5zł lub maksymalnie 10 zł. Dla przykładu: gdy mamy uruchomioną usługę do 5 zł i dokonamy płatności kartą na kwotę 33,33 zł, z naszego konta zostanie pobrane 35zł, a na nasz Rachunek Oszczędzam zostanie przekazane 1,67 zł. Bank dorzuci nam 50% tej kwoty, czyli w naszym przykładzie 0,83 zł.

Więc dokonujemy płatności kartą za zakupy oraz dodatkowo zapewniamy wpływ na konto w kwocie minimum 1000zł oraz realizujemy płatności bezgotówkowe na kwotę minimum 250 zł. Bank zwróci nam do 16,67zł miesięcznie, a łącznie 200 zł w ciągu roku.

Nagrody

Premia za przeniesienie konta oraz premia zwrot za płatności mobilne zostanie wypłacona nie później niż na koniec kolejnego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji. Natomiast premia CAsaver z bonusem zostanie przekazana nam na koniec każdego miesiąca.

Program Poleceń w Banku Credit Agricole

W Credit Agricole możemy również skorzystać z Programu Poleceń. Choć nie zarobimy za założenie konta z polecenia (korzystając z powyższej promocji) to możemy sami polecać konta Banku zarabiając – 50 zł za każde skuteczne polecenie konta, a w sumie nawet 500 zł. Więcej o promocji znajdziemy tutaj: http://wybieramkonto.pl/50-zl-za-polecenie-konta-w-credit-agricole-a-w-sumie-nawet-500-zl-50-zl-za-otwarcie-konta-z-polecenia

Zainteresowała Cię ta promocja? Przejdź na stronę promocji i sprawdź szczegóły

Do końca promocji pozostało:

26 days : 11 hrs : 33 mins : 38 secs

 

Dokumenty

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!