Rozpoczęła się kolejna, trzecia edycja promocji Konta Przekorzystnego w Banku Pekao SA. Za założenie konta oraz aktywnie z niego korzystanie, otrzymamy premię w kwocie 200 zł.  Konto otworzymy bez wychodzenia z domu, potwierdzając swoją tożsamość za pomocą selfie. Poza tym możemy skorzystać z konta oszczędnościowego z promocyjnym oprocentowaniem 2,5% przez 120 dni oraz Programu Poleceń, a w nim do zdobycia nawet 1500 zł.

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do 20.05.2020

Dla kogo jest ta promocja

Z promocji możemy skorzystać będąc nowym klientem banku- osobą, która nie posiadała rachunku płatniczego lub oszczędnościowego lokaty terminowej w Banku w okresie od 1.01.2019r. do 31.03.2020r lub w tym okresie była posiadaczem rachunku, jednak średnie miesięczne saldo rachunku wyniosło mniej niż 50 zł.

Jak przystąpić do promocji

Wystarczy, że zawrzemy umowę o Konto Przekorzystne  lub Konto Świat Premium wraz z kartą i aplikacją PeoPay, najpóźniej do 20.05.2020r. Składając wniosek o konto powinniśmy również wyrazić niezbędne zgody: o zapoznaniu się z regulaminem promocji, o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Bank w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji.

Istotne jest, aby umowę o konto zawrzeć poprzez stronę internetową Banku lub w aplikacji PeoPay. Swoją tożsamość potwierdzimy za pomocą selfie. Taki sposób finalizacji zapewni nam uzyskanie pełnej nagrody. W promocji dopuszczone jest zawarcie umowy w oddziale Banku, jednak tylko w sytuacji, gdy z jakichś powodów zawarcie umowy przez system Banku nie uda się.

Jakie warunki należy spełnić

Pierwsze 100 zł otrzymamy, gdy do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o konto spełnimy trzy warunki:

  • zapewnimy jednorazowy wpływ na konto w kwocie minimum 500 zł,
  • wykonamy co najmniej jedną transakcję bezgotówkową za pomocą karty debetowej lub aplikacji PeoPay,
  • zalogujemy się do aplikacji mobilnej PeoPay.

Gdy te same warunki spełnimy w okresie trzech kolejnych miesięcy następujących po miesiącu, w którym spełniliśmy je po raz pierwszy, dostaniemy kolejne 100 zł. Łącznie wpływ i płatności musimy wykonać przez cztery miesiące. Gdy zawrzemy umowę o konto w kwietniu, warunki promocji uprawniające nas do uzyskania pierwszej części nagrody musimy spełnić do końca maja, natomiast pozostałe od czerwca 2020r do lipca 2020r.

Nagrody

Pierwszą nagrodę Bank wypłaci nam na konto do końca drugiego miesiąca po przystąpieniu do promocji, drugą nagrodę otrzymamy najpóźniej do 30.08.2020r.

Promocyjne 2,5% oprocentowanie w skali roku

Oprócz promocji Konta Przekorzystnego możemy skorzystać z promocyjnego oprocentowania konta oszczędnościowego w wysokości 2,5% w skali roku przez okres 120 dni od dnia zawarcia umowy. Oprocentowanie jest naliczane do wysokości kwoty 30 000 zł. Promocja trwa do 20.05.2020r.

Program Poleceń w Banku Pekao SA.

Po założeniu konta możemy przystąpić do Programu Poleceń, w którym za każde skuteczne polecenie konta zarobimy 100 zł. Łącznie zyskać możemy do 1500 zł. Więcej informacji o promocji znajdziemy tutaj: http://wybieramkonto.pl/100-zl-za-polecenia-konta-a-lacznie-nawet-1500-zl-w-2-edycji-programu-polecen-w-banku-pekao-sa

Dokumenty

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!