W trzeciej edycji promocji eKonta możliwości zorganizowanej przez mBank możemy zaoszczędzić nawet 120 zł. Wystarczy, że otworzymy konto i wykonamy kilka operacji różnego typu oraz będziemy mieli aktywny min. jeden cel oszczędnościowy. Dodatkowo możemy przystąpić do Programu Poleceń i zarobić nawet 200 zł za każde skuteczne polecenie konta

PROMOCJA W SKRÓCIE

PROMOCJA AKTYWNA
  • Trwa do: 28 luty 2021r
  • Pula nagród: nie
  • Do zdobycia: 120 zł w gotówce
  • Warunki promocji: łatwe

Do kiedy trwa promocja

Do promocji możemy przystąpić do dnia 28.02.2021r.

Dla kogo jest ta promocja

Promocja przeznaczona jest do nowych klientów Banku, którzy od 01.01.2017r. nie posiadali ani współposiadali rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Ponadto promocja skierowana jest do osób młodych w przedziale wiekowym 18-24 lat.

Jak przystąpić do promocji

Wystarczy, że zawnioskujemy o otwarcie eKonta możliwości z kartą debetową poprzez stronę promocji oraz zawrzemy umowę o prowadzenie rachunku.

Jakie warunki należy spełnić

Aby zyskać premię w promocji, do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta powinniśmy wykonać następujące operacje:

  • minimum 3 płatności telefonem przy pomocy aplikacji Google Pay lub Apple Pay, za zakupy dokonane w sklepach lub przez Internet,
  • minimum 3 przelewy na numer telefonu – musi być to przelew z aplikacji mobilnej wykonany na dowolny numer telefonu zarejestrowany w usłudze BLIK,
  • aktywny cel oszczędnościowy – saldo w ostatnim dniu miesiąca następującego po otwarciu konta wynieść musi co najmniej 20 zł.
Bank zapłaci nam 20 zł za spełnienie każdego z powyższych warunków. A jeśli spełniamy je wszystkie, zyskamy dodatkową premię w kwocie 60 zł.

Nagroda

Nagroda zostanie nam wypłacona do końca drugiego miesiąca po miesiącu, w którym otworzyliśmy konto.

eKonto możliwości – ile kosztuje?

Szczegóły eKonta możliwości można znaleźć na stronie: http://wybieramkonto.pl/konto-dla-studenta/mbank

Przejdź na stronę promocji i sprawdź szczegóły

Do końca promocji pozostało:

33 days : 00 hrs : 27 mins : 21 secs

 

Przydatne dokumenty

Pin It on Pinterest