W VII edycji Programu Poleceń w Getin Banku, za każde skuteczne polecenie konta nowym klientom zarobimy 80 zł, a za założenie konta z polecenia otrzymamy 50 zł. Tym razem nagrodę stanowią bony podarunkowe do wykorzystania w sklepach Decathlon, na Allegro lub w Empiku.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Promocja obowiązuje do 31.05.2020r.

Dla kogo jest ta promocja

Możemy polecać Konto Proste Zasady, gdy jesteśmy posiadaczem konta osobistego w Getin Banku. Dodatkowo musimy mieć wyrażone zgody marketingowe i zaakceptowany regulamin programu.

Konta możemy polecać klientom, którzy od dnia 31.08.2019r nie byli posiadaczami konta osobistego w Banku.

Jak przystąpić do promocji

Aby polecać konta powinniśmy wygenerować nasz indywidualny kod w Programie w bankowości internetowej, aplikacji mobilnej lub w oddziale Banku. Następnie przekazujemy go nowym klientom Banku. Gdy nowy klient założy konto podając nasz kod polecenia oraz spełni warunki aktywności, otrzymamy nagrodę.

Jakie warunki należy spełnić

Nowy klient powinien zawrzeć umowę o prowadzenie Konta Proste Zasady lub Konta Osobistego Noble podając we wniosku otrzymany kod polecenia, aktywować konto do 31.05.2020r oraz wyrazić niezbędne zgody.

Następnie w okresie 3 pierwszych miesięcy następujących po miesiącu aktywacji konta musi zapewnić jednorazowy wpływ na konto w wysokości co najmniej 1000 zł. Przelew musi być dokonany z rachunku w innym banku lub z konta firmowego w Getin Noble Banku.

Nagroda

Nagrodą dla obecnego i nowego klienta banku jest bon podarunkowy do wykorzystania: w  sklepach internetowych www.decathlon.pl,  na allegro.pl,  lub w sklepie internetowym www.empik.pl. Obecny klient Banku za każde skuteczne polecenie konta otrzyma bon o wartości 80 zł, maksymalnie może polecić konto 10 osobom, co da kwotę nawet 800 zł. Natomiast Nowy klient za otwarcie konta otrzyma bon o wartości 50 zł, a następnie po przystąpieniu do Programu może dalej brać w nim udział polecając konto oraz zarabiając przy tym 80 zł.

O nagrodzie zostaniemy poinformowani za pomocą wiadomości w usłudze bankowości elektronicznej oraz na adres e-mail i numer telefonu. Wybrany bon podarunkowy otrzymamy  w usłudze bankowości elektronicznej Banku oraz na adres e-mail zarejestrowany w Banku. Nagrodę możemy wybrać najpóźniej do dnia 31.10.2020 r

Konto Proste Zasady

Więcej o Koncie Proste Zasady znajdziesz w naszej analizie: http://wybieramkonto.pl/konto-osobiste/getin-bank

Dokumenty

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!