W 6 edycji Programu Lubię to polecam w Millenium Banku za polecenie konta osobistego oraz otwarcie konta z polecenia otrzymamy nagrodę. Mamy do wyboru: 4 bilety do kina, 80 zł do Empiku lub sklepu Zalando, ekarta podarunkowa w aplikacji Goodie o wartości 80 zł lub lokata z oprocentowaniem 2,5%

AKTYWNA DO 02.10.2020

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do 02.10.2020r.

Kto może przystąpić do promocji

Do Programu możemy przystąpić, gdy jesteśmy posiadaczem rachunku w Banku Millenium i wyraziliśmy zgody na otrzymywanie informacji marketingowych Banku.

Jako obecny klient Banku możemy polecać konto osobom pełnoletnim, które w ciągu 12 miesięcy poprzedzających zawarcie umowy nie były stroną żadnej umowy z Bankiem oraz nie otworzyły rachunku bankowego w ramach poprzednich edycji programu. Poniżej zapis z regulaminu promocji:

w ciągu ostatnich 12 miesięcy poprzedzających zawarcie umowy, nie była stroną żadnej umowy z Bankiem ani osobą uprawnioną do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku, jako posiadacz, współposiadacz rachunku, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku, jak również nie była użytkownikiem jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej prepaid oraz dodatkowej karty kredytowej, a także nie poręczała w Banku transakcji obciążonej ryzykiem kredytowym ani nie posiadała jednostek uczestnictwa Millennium TFI.

Jak przystąpić do promocji

Aby polecać konto powinniśmy zarejestrować się w Programie poprzez Millenet lub aplikację mobilną oraz zaakceptować regulamin programu. Po przystąpieniu do Programu otrzymamy kod polecenia składający się ciągu 8 cyfr, który będziemy przekazywać innym polecając usługi banku.

Osoba, której przekażemy nasz kod i zaprosimy ją do skorzystania z oferty Banku powinna zawrzeć umowę o otwarcie i prowadzenie Konta 360° lub Konta 360° Student. Przed zawarciem umowy powinna podać otrzymany od nas kod polecenia.

Ponadto składając wniosek o konto powinna wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych i utrzymać ją w okresie trwania programu, zaakceptować regulamin programu oraz upoważnić Bank do przekazania obecnemu klientowi informacji o dokonanych przez Bank i zaproszonego czynnościach bankowych w zakresie niezbędnym do uzyskania nagrody.

Podczas rejestracji do programu dostanie również swój indywidualny kod polecenia, a to oznacza, że również będzie mogła polecać konto.

Jakie warunki należy spełnić?

Po zawarciu umowy o konto osoba przez nas zaproszona powinna spełnić jeszcze jeden warunek, a mianowicie w ciągu 30 dni od momentu zawarcia umowy o konto dokonać transakcji bezgotówkowych kartą do konta lub BLIKIEM na kwotę min. 360 zł. Płatności może wykonać w sklepach stacjonarnych i punktach usługowych lub przez Internet.

Uwaga! Bank nie uwzględni wypłat gotówki, przelewów nie będących zapłatą za usługi i towary, oraz transakcji związanych z uczestnictwem w grach hazardowych oraz kwot zwróconych na konto przed wypłaceniem nagrody.

Nagrody

Gdy spełnimy warunki Programu możemy wybrać nagrodę z katalogu nagród (nagrodę otrzymuje również osoba przez nas zaproszona do Programu):

  • 4 bilety do kina sieci Multikino lub Helios
  • ekarta o wartości 80 zł do wykorzystania w sklepie internetowym empik.com
  • karta upominkowa o wartości 80 zł do wykorzystania w sklepie internetowym zalando.pl
  • eKarta podarunkowa w aplikacji Goodie o wartości 80 PLN do wykorzystania w sklepach stacjonarnych (za pomocą płatności zbliżeniowych GPay lub ApplePay) i internetowych na terenie Polski,
  • lokata z oprocentowaniem 2,5% w skali roku

Wyboru nagrody możemy dokonać poprzez Millenet, aplikację mobilną, telefonicznie lub w placówce Banku w ciągu 60 dni od spełnienia warunków programu.

PROMOCJA KOŃCZY SIĘ ZA:

81 days : 05 hrs : 10 mins : 04 secs
Skorzystaj z promocji!

 

Dokumenty

Regulamin promocji: LUBIĘ TO POLECAM -EDYCJA 6

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!