Mamy super kumulację promocji w Santander Banku. Na początek w promocji Banku i serwisu eBroker, za założenie Konta Jakiego Chcę zyskać możemy 150 zł w gotówce oraz 50 zł w formie bonu do wykorzystania w sieci sklepów Biedronka. Dodajmy do tego 80 zł za otwarcie konta z polecenia oraz 150 zł za przeniesienie wynagrodzenia na konto w banku, a na koniec mamy jeszcze możliwość zyskania do 300 zł moneybacku za płatności rachunków.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Do promocji możemy przystąpić do 21.10.2019r.    

Dla kogo jest ta promocja

Uczestnikiem promocji może być nowy klient banku, który od 26.08.2018 r nie posiadał ani współposiadał żadnego konta osobistego w Santander Banku.

Jak przystąpić do promocji

Przystępując do promocji musimy zarejestrować swój profil na stronie promocji, akceptując regulamin promocji oraz wyrażając zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej. Po dokonaniu rejestracji, poprzez stronę promocji- w zakładce Konto Bonu powinniśmy złożyć wniosek o Konto Jakie Chcę z kartą płatniczą najpóźniej do 21.10.2019r, a następnie zawrzeć umowę o prowadzenie konta, do 31.10.2019r.

W trakcie składania wniosku o konto i podczas rejestracji zobowiązani jesteśmy do podania tego samego adresu e-mail.

Jakie warunki należy spełnić

Pozostaje nam do spełnienia jeden, bardzo prosty warunek- wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych kartą debetową, Blikiem lub płatności przez Internet w każdym z dwóch następujących po sobie miesiącach od dnia otwarcia konta.

Nagrody

Informację o nagrodzie dostaniemy e-mailem do 10.01.2020 r. Mamy wtedy 7 dni na uzupełnienie formularza, w którym musimy podać swoje dane niezbędne do wypłacenia bonusu. Bonus o wartości 150 zł zostanie wypłacony na nasz rachunek bankowy do 20.01.2020r., a bon do Biedronki przekazany w wiadomości e-mail lub sms-em.

150 zł – za przeniesienie wynagrodzenia

Jeśli przeniesiemy swoje wynagrodzenie na Konto Jakże Osobiste zyskamy premię w wysokości 150 zł. Więcej informacji o promocji znajdziemy tutaj: http://wybieramkonto.pl/150-zl-za-przeniesienie-wynagrodzenia-w-santander-bank-polska-80-zl-za-otwarcie-z-polecenia

 80 zł – za otwarcie konta z polecenia

Gdy otworzymy konto z polecenia do końca września, nasza premia wzrośnie o 80zł. Więcej informacji o promocji znajdziemy tutaj: http://wybieramkonto.pl/iv-edycja-programu-polecen-w-santander-bank-polska-80-zl-dla-polecajacego-i-poleconego

Moneyback 1% za płatności za rachunki

W ofercie Konta Jakiego Chcę obowiązuje stała oferta w postaci zwrotu na konto 1% kwoty za płatności rachunków za prąd, gaz, Internet, TV, telefon. Maksymalnie w skali roku zyskać możemy zwrot nawet 300 zł, chociaż trudno będzie uzbierać taką kwotę, warto skorzystać z moneybacków.

 

Dokumenty