W Santander Banku możemy skorzystać z prawdziwej kumulacji promocji. Na początku zaoszczędzimy 200 zł w gotówce za otwarcie Konta Jakiego Chcę lub Konta Jakiego Chcę dla młodych. Kolejne 50 zł trafi do nas za otwarcie konta dla naszego nieletniego dziecka.

Jeśli otworzymy konto z polecenia i spełnimy warunki możemy zyskać dodatkowe 50 zł. Po zarejestrowaniu swojej karty w Programie Bezcenne Chwile możemy zyskać 6800 punktów powitalnych o wartości ok. 100 zł. Do tego wszystkiego możemy zaoszczędzić jeszcze 300 zł zwrotu za rachunki. W sumie nawet 700 zł 🙂

PROMOCJA W SKRÓCIE

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
  • Trwa do: 30 listopada 2020r
  • Pula nagród: nie
  • Do zdobycia: nawet 200 zł w gotówce + 50 zł za założenie Konta dla dziecka
  • Warunki promocji: łatwe

Do kiedy trwa promocja

Z promocji możemy przystąpić do 30.11.2020r.

Dla kogo jest ta promocja

Z promocji możemy skorzystać, gdy jesteśmy osobą pełnoletnią i od 01.11.2019r do dnia otwarcia konta nie posiadaliśmy ani nie współposiadaliśmy rachunku osobistego w Santander Banku.

Zgodnie z regulaminem z promocji wykluczeni są również obecni i byli klienci banku, którzy od 1.04.2019 r. brali udział w promocji Konta Jakiego Chcę, Konta Jakiego Chcę dla Młodych lub Konta dla dziecka.

Jak przystąpić do promocji

Wystarczy, że zawnioskujemy o otwarcie Konta Jakiego Chcę lub Konta Jakiego Chcę dla Młodych za pośrednictwem strony internetowej promocji, a następnie podpiszemy umowę o konto, najpóźniej do 15.12. 2020r.

Zgodnie z regulaminem umowę zawrzemy podczas kontaktu wideo z doradcą Banku lub podczas wizyty kuriera.

Bank wymaga od nas danych kontaktowych ( numeru telefonu i adresu e- mail) oraz wyrażenia zgód na: kontakt telefoniczny i drogą elektroniczną w celu marketingowym, na otrzymywanie od Banku korespondencji w formie elektronicznej – EKK oraz na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenia regulacji bankowych. Czas na złożenie oświadczeń mamy do 30.11.2020r.

Jakie warunki powinniśmy spełnić

Następnie powinniśmy spełnić trzy warunki, do których należą:

  • wykonanie 5 płatności bezgotówkowych kartą lub BLIKIEM,
  • zapewnienie wpływu na konto w kwocie co najmniej 1000 zł oraz
  • zalogowanie się do aplikacji Santander Mobile.

Warunki promocji musimy spełnić w każdym z trzech miesięcy, przy czym możemy zacząć je spełniać w miesiącu, w którym założymy konto lub kolejnym czyli zakładając konto w listopadzie, warunki spełniamy od listopada 2020r lub grudnia 2020r.

Kolejne 50 zł w promocji zyskamy, gdy po zawarciu umowy o Konto Jakie Chcę otworzymy konto dla naszego nieletniego dziecka. O konto dla dziecka zawnioskujemy logując się na nasze nowo otwarte konto, najpóźniej do dnia 25.12.2020r. Konto możemy otworzyć dla każdego naszego dziecka.

Nagrody

Nagrodę otrzymamy do dnia 15.04.2021r na konto otwarte w promocji. Nagroda dodatkowa zostanie wypłacona na konta dziecka otwarte w ramach promocji.

50 zł – za otwarcie konta z polecenia

Jeśli konto otworzymy z polecenia i spełnimy warunki promocji możemy zdobyć kolejne 50 zł

6800 punktów W Programie Bezcenne Chwile

Rejestrując swoją kartę płatniczą w Programie Bezcenne Chwile zyskamy 6800 punktów, które wymienimy na bon o wartości 100 zł. Więcej o promocji znajdziemy tutaj: http://wybieramkonto.pl/6800-punktow-w-programie-mastercard-bezcenne-chwile-z-santander-bank-polska-zarejestruj-karte-i-zyskaj

Moneyback 1% za płatności za rachunki

W ofercie Konta Jakiego Chcę obowiązuje stała oferta w postaci zwrotu na konto 1% kwoty za płatności rachunków za prąd, gaz, Internet, TV, telefon. Maksymalnie w skali roku zyskać możemy zwrot nawet 300 zł.

Przydatne dokumenty

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!