PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Mamy super kumulację promocji w mBanku, a razem z programem poleceń możemy zdobyć nawet 550 zł. Za założenie ekonta z kartą debetową i udział w Promocji „Twoje Konto z Bonusem i Premią” zdobędziemy bonus o wartości 100 zł oraz bon o wartości 50 zł do wykorzystania w sieci sklepów Biedronka.

Dodatkowo możemy przystąpić do promocji ekonto z premią, w której zyskamy 150 zł za aktywne korzystanie z konta. W programie poleceń możemy zdobyć kolejne 250 zł. Trochę tego jest, a więc jak to zrobić krok po kroku

Do kiedy trwa promocja

Do promocji „Twoje konto z Bonusem i Premią” możemy przystąpić do 30.03.2019r.

Dla kogo jest ta promocja

Promocja kierowana jest do nowych klientów banku czyli osób, które od 1.01.2017 r nie miały zawartej umowy z mBankiem. Poniżej zapis z regulaminu promocji:

Przez nowego Klienta, rozumiemy osobę, którą począwszy od 01.01.2017r. nie była lub nadal nie jest Posiadaczem lub Współposiadaczem: 1) rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub 2) rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Uwaga! W promocji nie mogą wziąć udziału osoby otwierające rachunek wspólny.

Jak przystąpić do promocji

Aby przystąpić do promocji powinniśmy najpierw zarejestrować się w promocji BONUS. Konieczna będzie aktywacja Profilu za pomocą linku aktywacyjnego, który otrzymamy na nasz e-mail po dokonaniu rejestracji.

Następnym krokiem jest złożenie wniosku o ekonto wraz z kartą debetową, mamy na to czas do 31.03.2019 roku. Aby wziąć udział w promocji musimy złożyć wniosek o konto poprzez Profil Uczestnika w Serwisie za pośrednictwem liku dostępnego w zakładce „KONTO BONUS”. Klikając w link zostaniemy przekierowani na stronę banku.

Do 15.04.2019 roku musimy podpisać umowę o prowadzenie konta wraz z kartą debetową.

UWAGA! Zarówno podczas rejestracji w Serwisie oraz podczas składania wniosku o konto konieczne jest wyrażenie niezbędnych zgód. Dane podane podczas rejestracji i we wniosku muszą być takie same.

Jakie warunki należy spełnić

W promocji musimy spełnić jeden, bardzo prosty warunek – do końca maja wykonać minimum 5 transakcji kartą lub BLIKIEM w sklepach stacjonarnych lub internetowych. I to tyle – bonus o wartości 100 zł oraz bon zakupowy do sieci sklepów Biedronka o wartości 50 zł są nasze.

Nagroda

Informację o przyznaniu nagrody Organizator przekaże nam do 24.06.2019 roku poprzez wiadomość e-mail. Potem mamy tylko 7 dni na wypełnienie formularza z dodatkowymi danymi. Bonus zostanie nam przekazany najpóźniej do dnia 30.06.2019r. na ekonto otwarte w promocji.

Program Poleceń

Jeśli spełnimy warunki uprawniające nas do otrzymania powyższej nagrody możemy dodatkowo zarobić za polecanie ekonta innym. Za każde polecenie zyskamy 50 zł, nagradzane będzie maksymalnie 5 poleceń, czyli razem możemy zyskać 250 zł. Link do poleceń znajdziemy w zakładce PROGRAM POLECAJĄCY. Skopiuj go i polecaj znajomym lub rodzinie. Premia będzie wypłacona łącznie z bonusem.

Gdyby tego było mało to równocześnie możemy wziąć udział w promocji ekonto z premią, w której za wpływ i wykonywanie transakcji zdobyć możemy 150 zł. Więcej informacji o warunkach promocji znajdziemy tutaj: http://wybieramkonto.pl/nawet-150-zl-za-otwarcie-ekonta-osobistego-w-mbanku-i-spelnienie-warunkow-promocji

eKonto Osobiste w mbanku

eKonto osobiste to super oferta. Analizę konto znajdziesz tutaj

Dokumenty