Trwa kolejna nietypowa promocja Konta Otwartego na Ciebie w Banku PNB Paribas. Tym razem Bank nie oferuje nam premii w gotówce, natomiast za założenie Konta Otwartego na Ciebie ma dla nas smartfona na raty 0%. W promocji do wyboru mamy 3 smartfony – Samsung Galaxy A20e, A50 lub S10e. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami promocji.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Promocja aktualna jest do 31.12.2019r. Promocja jest limitowana, Bank poinformuje o wcześniejszym zakończeniu promocji za pomocą strony internetowej.

Dla kogo jest ta promocja

Promocja skierowana jest do wszystkich osób, które w okresie trwania promocji zawrą umowę o konto za pomocą strony internetowej Banku. Z promocji wyłączone są osoby, które posiadają negatywny wpis w bazie KRD oraz łączna kwota ich zadłużenia z tytułu kredytów ratalnych przekracza kwotę 300 tysięcy oraz liczba zapytań w ciągu ostatnich 3 miesięcy przekracza 4.

Jak przystąpić do promocji

Zatem wystarczy, że otworzymy Konto Otwarte na Ciebie i złożymy Bankowi wymagane upoważnienia: do obciążenia rachunku w celu pobierania rat w formie polecania zapłaty z tytułu zawarcia umowy sprzedaży na raty, do sprawdzenia danych w bazie BIK i KRD.

Jakie warunki należy spełnić

Po spełnieniu wyżej opisanych warunków możemy wybrać telefon, który chcemy zakupić na 0% raty:

    • Samsung Galaxy A20e
    • Samsung Galaxy A50
    • Samsung Galaxy S10e

Cena telefonu podzielona jest na 24 raty, każda rata zostanie pobrana z konta z dołu, na koniec miesiąca kalendarzowego, jednak nie później niż do 20 dnia danego miesiąca

Nagrody

Po spełnieniu warunków promocji kurier dostarczy nam wybrany model smartfona.

Dokumenty

Pozostaw swoją ocenę! Pomożesz innym

Ocena 0 / 5. Ilość ocen: 0

Jeszcze nikt nie oceniał. Oceń pierwszy