Ruszyła V edycja Programu Poleceń w Santander Banku. Za polecenie rachunku bankowego osoba polecająca zyska premię w kwocie 80 zł, natomiast osoba polecona za założenie konta oraz spełnienie prostego warunku aktywności również otrzyma premię o tej samej wartości.  Zapraszamy do analizy promocji.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do 31.01.2020 roku.

Dla kogo jest ta promocja

Aby polecać konta Banku musimy być osobą pełnoletnią, która posiada konto w Santander Bank z Usługą Santander Internet oraz ma wyrażone zgody na: przetwarzanie danych w celach marketingowych, na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną oraz na elektroniczny kanał kontaktu. Dodatkowo musimy podać numer telefonu i maila do kontaktu.

Konta Banku możemy polecać osobom pełnoletnim lub osobom małoletnim, w imieniu których występuje Przedstawiciel Ustawowy, które są nowym klientem banku i od 1.10. 2018 r nie posiadali konta w Banku Santander.

Jak przystąpić do promocji

Przystępując do promocji jako osoba polecająca musimy zalogować się w serwisie Santander Internet, zarejestrować się w Programie Poleceń i wygenerować KOD POLECAJĄCEGO. Wymagane jest od nas również zaakceptowanie Regulaminu Programu.

Następnie przekazujemy kod polecającego nowym klientom Banku, którzy zakładając Konto Jakie Chcę lub Konto Select z kartą debetową i usługą Santander Internet, podadzą KOD POLECAJĄCEGO. We wniosku wygląda to tak:

Nowi klienci Banku zakładając konto muszą zaakceptować Regulamin Programu oraz wyrazić niezbędne zgody: na ujawnienie tajemnicy bankowej w zakresie informacji, że jest klientem banku w celu realizacji programu, na przetwarzanie danych osobowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych. Muszą również zgodzić się na EKK, czyli na przesyłanie przez bank wiadomości w formie elektronicznej.

Jakie warunki należy spełnić

Po otwarciu konta nowi klienci banku mają do spełnienia dwa warunki-  minimum 1 raz zalogować się do Aplikacji Santander mobilnej lub do Santander Internet oraz wykonać zakupy kartą debetową, kartą mobilną debetową lub za pomocą usługi BLIK na minimalną kwotę 300 zł. Czas na spełnienie warunków promocji mamy do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zawarto umowę o konto, jednak nie później niż do 29.02.2020r.

I po spełnieniu warunków możemy pobrać kod polecającego i dalej zarabiać na polecaniu konta jako osoba polecająca.

Nagrody

Po spełnieniu warunków promocji zarówno osoba polecająca jak i osoba polecona otrzymają nagrodę w wysokości 80 zł. Nagroda zostanie wypłacona na konto do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostaną spełnione warunki promocji. W programie możemy otrzymać maksymalnie 800 zł, czyli za polecenie konta 10 osobom.

Konto Jakie Chcę – ile kosztuje?

Analizę Konta Jakie Chcę znajdziesz na tej stronie: http://wybieramkonto.pl/konto-osobiste/santander-bank-polska

200 zł za założenie konta

Za założenie konta Jakiego Chcę z kartą płatniczą do 21.10.2019r oraz wykonanie 10 transakcji bezgotówkowych kartą debetową zyskamy 150 zł w gotówce oraz 50 zł w formie bonu do wykorzystania w sieci sklepów Biedronka. Więcej informacji o promocji znajdziemy tutaj:

http://wybieramkonto.pl/super-kumulacja-w-santander-430-zl-w-promocjach-nawet-300-zl-moneybacku-za-rachunki

150 zł za wynagrodzenie

Jeśli przeniesiemy swoje wynagrodzenie na Konto Jakże Osobiste zyskamy premię w wysokości 150 zł. Więcej informacji o promocji znajdziemy tutaj: http://wybieramkonto.pl/150-zl-za-przeniesienie-wynagrodzenia-w-santander-bank-polska-80-zl-za-otwarcie-z-polecenia

Dokumenty

Pozostaw swoją ocenę! Pomożesz innym

Ocena 0 / 5. Ilość ocen: 0

Jeszcze nikt nie oceniał. Oceń pierwszy