W zamian za założenie karty kredytowej PKO Mastercard Platinum w Banku PKO BP i przystąpienie do Programu Bezcenne Chwile zyskać możemy 20 000 punktów powitalnych o wartości 300 zł.

PROMOCJA W SKRÓCIE

PROMOCJA AKTYWNA
  • Trwa do: 31 sierpnia 2020r lub do wyczerpania puli nagród
  • Pula nagród: tak – 2000 szt.
  • Do zdobycia: punkty powitalne o wartości 300 zł
  • Warunki promocji: łatwe

DO KIEDY TRWA PROMOCJA

Do promocji możemy przystąpić do dnia 31.08.2020r lub do wyczerpania puli nagród 2000 sztuk.

DLA KOGO JEST TA PROMOCJA

Z promocji mogą skorzystać nowi klienci Banku, którzy zawrą umowę o kartę kredytową.

JAK PRZYSTĄPIĆ DO PROMOCJI

Przystępując do promocji musimy wykonać dwie czynności. Po pierwsze zawrzeć umowę o kartę kredytową PKO Mastercard Platinum. Po drugie zarejestrować się w Programie Bezcenne Chwile akceptując regulamin Programu.

JAKIE WARUNKI NALEŻY SPEŁNIĆ

Do 30.09.2020r powinniśmy wykonać transakcje kartą na łączną wartość 300 zł.

NAGRODY

Punkty zostaną nam wydane do 25 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji. Otrzymamy je na konto założone w Programie. Punkty ważne są przez 6 miesięcy od dnia ich otrzymania.

W porównaniu z innymi promocjami, w których do zdobycia są punkty w Programie Bezcenne Chwile, trudno spotkać promocję, w której liczba punktów jest tak pokaźna. Jednak warto wziąć pod uwagę, że posiadanie karty PKO Mastercard Platinum wiąże się z wysoką opłatą za jej prowadzenie i wynosi 250 zł rocznie. Zwolnieni z opłaty będziemy, gdy nasze comiesięczne wydatki kartą wynosić będą min 5000 zł. Mniej zapłacimy za jej obsługę –125 zł rocznie, gdy miesięcznie wydamy 2500 zł. Zatem choć oferta jest kusząca, przeznaczona głównie dla osób, które dużo wydają. Warto przeanalizować to zanim przystąpimy do promocji

Wybierając te kartę  zyskamy dodatkowy pakiet przywilejów, jakim są: ubezpieczenie w podróży, usługa Concierge, czy spłata ratalna kredytu. Warto się zatem zastanowić, z czego skorzystamy i co nam się opłaca.

Zainteresowała Cię ta promocja? Przejdź na stronę promocji i sprawdź szczegóły

Do końca promocji pozostało:

49 days : 04 hrs : 06 mins : 56 secs

 

DOKUMENTY

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!