Będąc klientem Banku Pekao S.A i posiadaczem dowolnej karty debetowej lub kredytowej Mastercard, w zamian za rejestrację w Programie Mastercard Bezcenne Chwile zyskamy punkty powitalne w Programie, które wymienimy na nagrodę o wartości 50 zł.

PROMOCJA W SKRÓCIE

TRWA DO: 31 marca 2021r lub do wyczerpania puli nagród

PULA NAGRÓD: tak – 100 000 szt.

WARUNKI PROMOCJI: łatwe

DO ZDOBYCIA: 3400 punktów w programie Bezcenne Chwile

PROMOCJA AKTYWNA – POZOSTAŁO:

64
days
:
02
hrs
:
11
mins
:
37
secs

Do kiedy trwa promocja

Z promocji możemy skorzystać do dnia 31.03.2021r lub do wcześniejszego wyczerpania puli nagród – 100 000 sztuk

Dla kogo jest ta promocja

Promocja przeznaczona jest do klientów Banku, którzy mają zawartą umowę z Bankiem o kartę debetową lub kredytową Mastercard lub Maestro oraz przed 1.01.2021r nie rejestrowali się w Programie Bezcenne Chwile.

Jak przystąpić do promocji

Aby otrzymać 1000 punktów powitalnych w Programie Bezcenne Chwile powinniśmy zarejestrować swoją kartę w Programie Mastercard Bezcenne Chwile za pomocą bankowości internetowej Pekao24 lub za pomocą strony bezcennechwile.pl. Musimy również zaakceptować wymagane zgody, w tym upoważnić Bank do ujawnienia tajemnicy bankowej.

Jakie warunki należy spełnić

2400 punktów Dodatkowych w Programie otrzymamy za wyrażenie zgody marketingowej organizatorowi Programu oraz za wykonanie co najmniej jednej płatności kartą lub za pomocą PeoPay przy wykorzystaniu płatności zbliżeniowej telefonem w ciągu 30 dni od zapisania się do Programu. W promocji nie będą uwzględnione płatności Blikiem.

Nagrody

Punkty powitalne zostaną nam przekazane w ciągu 14 dni roboczych od dnia spełnienia przez nas warunków Programu. Natomiast punkty PeoPay trafią do nas w ciągu 30 dni od dnia spełnienia warunku Programu. Punkty ważne są przez 6 miesięcy od dnia ich otrzymania. Możemy je wykorzystać na dowolnie wybraną przez siebie nagrodę z katalogu nagród.

Aby skorzystać z promocji musisz posiadać kartę Mastercard w Pekao. Możesz np. otworzyć Konto Przekorzystne w Pekao S.A. z kartą.

 

 

Przydatne dokumenty

Pin It on Pinterest