W Banku BNP Paribas za założenie Konta Otwartego na Ciebie i spełnienie warunków promocji otrzymamy 250 zł premii. Warunki promocji nie są skomplikowane. Bank ogranicza liczbę nagród – 3000 rejestracji

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

http://wybieramkonto.pl/wp-admin/edit.php?post_type=project

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do momentu wyczerpania puli nagród – liczby 3000 rejestracji lub najpóźniej do 18.03.2020 r.

Dla kogo jest ta promocja

Do skorzystania z promocji uprawnieni są nowi klienci banku, którzy na dzień składania wniosku oraz w okresie ostatnich 9 miesięcy nie posiadali ani współposiadali konta osobistego w Banku BNP Paribas.

Jak przystąpić do promocji

Na początku przesyłamy wypełniony formularz rejestracyjny wraz z zaakceptowanymi oświadczeniami poprzez stronę promocji. Po złożeniu formularza otrzymamy informację o objęciu nas promocją wraz z linkiem promocyjnym, za pomocą którego wnioskujemy o Konto Otwarte na Ciebie z dowolną kartą płatniczą oraz z dostępem do bankowości internetowej. Na podstawie złożonego wniosku zawieramy umowę o prowadzenie konta, najpóźniej do 31.03.2020r.

Jakie warunki należy spełnić

Już za samo spełnienie wyżej opisanych warunków otrzymamy premię w kwocie 50 zł. Premię możemy łatwo powiększyć o kolejne 100 zł, gdy w kwietniu 2020 r wykonamy min 5 płatności bezgotówkowych kartą oraz zapewnimy wpływ na konto w kwocie min. 1000 zł.

Dodatkowo gdy w maju 2020r wykonamy 5 przelewów za pomocą bankowości elektronicznej- Pl@net, GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile oraz otrzymamy wpływ na konto w kwocie 1000 zł, otrzymamy kolejne 100 zł. Co da nam łącznie 250 zł.

Płatności możemy dokonywać za towary i usługi w sklepach stacjonarnych lub w internecie. Natomiast nie zostaną uwzględnione transakcje wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

W promocji wyłączone są również operacje dokonane za pomocą płatności internetowych: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media oraz przelewy natychmiastowe (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay).

Natomiast wpływ na konto nie może pochodzić z naszego rachunku prowadzonego przez bank, z rachunku kredytowego oraz nie może być wpłatą gotówkową.

Nagrody

O pierwszej nagrodzie dowiemy się do dnia 20.04.2020r, drugiej do 27.05.2020r, a trzeciej do 25.06.2020r. Nagrody zostaną wypłacone do końca miesiąca, w którym otrzymamy informację o ich przyznaniu.

Pamiętajmy, że do 26.04.2020r. powinniśmy uzupełnić dane niezbędne do wypłacenia premii na stronie Organizatora. W pierwszym mailu informującym nas o nagrodzie znajdziemy link służący do zalogowania się na stronie Organizatora.

Na dzień wypłacenia nagrody musimy posiadać aktywne konto założone w promocji wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej.

Dokumenty

Pozostaw swoją ocenę! Pomożesz innym

Na ile gwiazdek oceniasz promocję

Ocena 0 / 5. Ilość ocen: 0

Jeszcze nikt nie oceniał. Oceń pierwszy