W mBanku trwa promocja mKonta Intensive, w której zyskać możemy elektroniczną kartę podarunkową o wartości 100 zł na zakupy w Intersport. Zapraszamy do analizy promocji.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do 14.10.2019r lub do wyczerpania puli nagród. Pozostałą pulę nagród można sprawdzić na stronie promocji

Dla kogo jest ta promocja

Aby wziąć udział w promocji należy być nowym klientem Banku, który od 01.01.2017 r nie był posiadaczem konta osobistego i oszczędnościowego w mBanku o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Jak przystąpić do promocji

Korzystając z promocji powinniśmy złożyć wniosek o otwarcie rachunku mKonto Intensive wraz z kartą debetową Visa Świat Intensive, Visa Intensive lub Visa Foto, a następnie zawrzeć umowę o prowadzenie konta.

Jakie warunki należy spełnić

Nagrodą w promocji jest karta podarunkowa do Intersportu o wartości 100 zł. Dodatkowo  zyskujemy 2 lata zwolnienia z opłaty za kartę Visa Świat Intensive od momentu przystąpienia do promocji. Co oznacza, że gdy przystąpimy do promocji we wrześniu zwolnieni z opłaty za kartę będziemy od 1.10.2019r do 30.09.2021 r. Po upływie tego okresu opłata za kartę wynosić będzie 10 zł miesięcznie.

A wystarczy, że spełnimy jeden warunek w promocji i wykonamy 5 płatności bezgotówkowych kartą lub telefonem na dowolną kwotę w sklepach stacjonarnych.

Nagrody

Kartę podarunkową otrzymamy sms-em w okresie 30 dni od momentu spełnienia warunku promocji. Kartę musimy wykorzystać do 30.09.2020 r.

mKonto Intensive

Otwarcie i prowadzenie konta

  • 0 zł – otwarcie konta
  • 0 zł/ 49,50 zł – prowadzenie konta

Zwolnienie z opłaty, gdy suma wpływów wyniesie min. 7000 zł miesięcznie (bank nie uwzględni przelewów pomiędzy rachunkami tego samego klienta, ) lub gdy średnia suma aktywów wyniesie min. 100 000 zł lub gdy suma obrotów na eMakler wyniesie min. 100 000 zł

Korzystanie z bankomatów

  • 0 zł  – za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju powyżej 100 zł
  • 0 zł – oplata za wypłaty z bankomatów krajowych dla wypłat poniżej 100 zł
  • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach za granicą
  • 0 zł – wypłata CashBack

Korzystanie z karty

  • 0 zł – opłata za wydanie karty
  • 0 zł – opłata miesięczna za kartę Visa Intensive, Visa Foto
  • 10 zł- opłata miesięczna za kartę Visa Świat Intensive

mKonto Intensive związane jest z wysoką opłatą za prowadzenie konta, która wynosi aż 49,50 zł miesięcznie. Co prawda opłaty możemy uniknąć, ale tylko osiągając dosyć wysokie wpływy na konto w ciągu miesiąc- min. 7000 zł lub posiadając aktywy o wartości co najmniej 100 000 zł.

W ramach konta zyskujemy natomiast darmowe wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą oraz darmową kartę płatniczą- Visa Intensive oraz Visa Foto. Za kartę Visa Świat Intensive zapłacimy 10 zł miesięcznie (biorąc udział w promocji nie zapłacimy za kartę przez 2 lata), zyskując z kartą brak opłat za przewalutowanie.

Program Poleceń w mBanku

Otwierając mKonto Intensive możemy przystąpić do Programu Poleceń i zarabiać polecając konto znajomym. Za każde skuteczne polecenie zyskamy od 50 zł do nawet 300 zł – w zależności od konta ,które polecimy. Więcej informacji o Programie znajdziemy tutaj: http://wybieramkonto.pl/od-50-zl-do-300-zl-za-skuteczne-polecenie-w-programie-polecen-w-mbanku

Dokumenty