Mamy kolejną możliwość zdobycia premii w promocji Konta Otwartego na Ciebie w Banku BNP Paribas. Za założenie konta i spełnienie warunków promocji zyskamy 250 zł w gotówce. A jeśli zdecydujemy się również na udział w konkursie przygotowanym przez Bank, do wygrania mamy również nagrodę główną w wysokości 5000 zł oraz dwie nagrody w niższej kwocie 1500 zł oraz 1000 zł.

PROMOCJA W SKRÓCIE

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
 • Trwa do: 15 listopada 2020r lub do wyczerpania puli nagród
 • Pula nagród: tak – 2000 szt.
 • Do zdobycia: 350 zł w gotówce
 • Warunki promocji: łatwe

Kto może przystąpić do promocji?

Z promocji może skorzystać osoba, która w okresie ostatnich 12 miesięcy ( 15 miesięcy dla osób biorących udział w konkursie) przed złożeniem wniosku nie posiadała ani współposiadała konta osobistego w Banku BNP Paribas oraz na dzień składania wniosku nie jest stroną umowy ramowej z Bankiem

Jak przystąpić do promocji

W promocji rejestrujemy się przesyłając wypełniony formularz rejestracyjny wraz z oświadczeniami:

  • zaakceptowanym regulaminem promocji,
  • wyrażoną zgodą na przetwarzanie przez Organizatora promocji naszych danych osobowych w zakresie prowadzonej promocji oraz
  • zgodą na przekazanie przez Bank informacji o spełnieniu przez nas warunków promocji.

W kolejnym kroku, wnioskujemy o otwarcie Konta Otwartego na Ciebie z wybraną kartą debetową i dostępem do bankowości internetowej. Pamiętajmy, aby zawnioskować przechodząc na stronę internetową Banku za pomocą linka promocyjnego otrzymanego na maila po rejestracji.

Umowę podpiszemy, najpóźniej do 25.11.2020r na jeden z dwóch sposobów:

 • za pomocą strony internetowej, gdzie weryfikacja tożsamości nastąpi w obecności kuriera, który dostarczy umowę lub
 • za pomocą aplikacji mobilnej, gdzie następuje wideoweryfikacja.
Równocześnie z przystąpieniem do promocji możemy wziąć udział w konkursie Wygraj Jesienią, w którym trzeba przesłać kreatywną fotografię pod tytułem Śladami jesieni . Aby do niego przystąpić powinniśmy podczas rejestracji w promocji zadeklarować chęć udziału w nim oraz zaakceptować regulamin.
 

Jakie warunki należy spełnić

Nagroda w promocji, czyli tytułowe 250 zł podzielona jest na trzy części- 50 zł, 100 zł i 100 zł. 

W celu otrzymania pierwszej z nagród powinniśmy w listopadzie 2020r zalogować się co najmniej jeden raz do bankowości elektronicznej oraz wykonać jedną płatność bezgotówkową kartą.

Drugą nagrodę otrzymamy, gdy w grudniu 2020r wykonamy dwa przelewy za pomocą GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile Banku oraz wykonamy transakcje bezgotówkowe na kwotę 500 zł.

Trzecią z nagród zdobędziemy za wykonanie 2 przelewów za pomocą GOonline lub GOmobile oraz zapewnienie wpływu w kwocie 1000 zł w styczniu 2021r.

W promocji nie zostaną uwzględnione następujące transakcje wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Jako przelew Bank zaakceptuje zwykle przelewy Elixir z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz tych dokonanych za pomocą systemów płatności: DotPay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK.

Natomiast jeśli chodzi o wpływy Bank nie uwzględni wpływów pochodzących z innych naszych rachunków prowadzonych przez bank, z rachunków kredytowych oraz wpłat gotówkowych.

Jeśli zdecydujemy się na udział w konkursie, to powinniśmy do dnia 15.12.2020r, za pomocą strony konkursu przesłać kreatywną fotografię „Śladami jesieni”.  Główną nagrodę stanowi kwota 5000 zł,  zostaną  też przyznane nagrody za zajęcie drugiego miejsca w konkursie – 1500 zł oraz trzeciego – 1000 zł.

Nagrody

Wiadomość o pierwszej nagrodzie trafi do nas do dnia 21.12.2020 r, o drugiej do 27.01.2021 r, a o trzeciej do 27.02.2021r. Nagrody zostaną nam wypłacone do końca następnego miesiąca po otrzymaniu informacji o ich przyznaniu.

Aby odebrać pierwszą z nagród powinniśmy do dnia 27.12.2020 r zalogować się na bezpiecznej stronie Organizatora i podać numer konta bankowego, na który zostanie wypłacona nagroda.

Na dzień wypłacenia nagrody musimy posiadać aktywne konto założone w promocji wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej.

Dokumenty

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!