W ING Banku Śląskim rozpoczęła się kolejna edycja promocji Konta Mobi, w której możemy zaoszczędzić 160 zł premii warunki promocji nie są trudne do spełnienia i można spełnić je w krótkim czasie. Konto Mobi przeznaczone jest dla osób młodych w wieku 18 – 26 lat

PROMOCJA W SKRÓCIE

TRWA DO: 30 września 2021r

PULA NAGRÓD: nie

WARUNKI PROMOCJI: łatwe

DO ZDOBYCIA: nawet 160 zł w promocji

PROMOCJA AKTYWNA – POZOSTAŁO:

Do kiedy trwa promocja

Do promocji możemy przystąpić do 30 września 2021r .

Dla kogo jest ta promocja

Promocja jest dla nowych klientów Banku, którzy od 1.04.2020r do 30.06.2021r nie posiadali lub współposiadali następujących kont w Banku: Direct, Komfort, Mobi, Premium, Active (dostępne w ofercie od 29 marca 2021 r.), Student, Klasyczne, PRP. Poniżej zapis z regulaminu promocji:

Od 1 kwietnia 2020 r. do 30 czerwca 2021 r.nie może posiadać lub nie współposiadać któregokolwiek z osobistych Kont z Lwem w PLN: Direct, Komfort, Mobi, Premium, Active (dostępne w ofercie od 29 marca 2021 r.), Student, Klasyczne, PRP. Promocja nie dotyczy osób posiadających lub współposiadających produkty Banku (np. konta, karty, pożyczki) oraz osób będących pełnomocnikami do tych produktów.

Jak przystąpić do promocji

Wystarczy, że zawnioskujemy o otwarcie Konto z Lwem Mobi w PLN wraz z kartą do konta oraz Otwartym Kontem Oszczędnościowym(OKO) poprzez stronę internetową Banku. Wnioski złożone przez bankowość internetową Moje ING nie zostaną uwzględnione w promocji.

W trakcie wnioskowania o konto musimy również wyrazić zgodę na przekazywanie przez Bank informacji handlowych (marketingowych) i profilowanych informacji handlowych w sposób elektroniczny. Poniżej zapis z regulaminu promocji:

Uczestnik osoba fizyczna (konsument), mająca pełną zdolność do czynności prawnych, którą nabywa się z chwilą uzyskania pełnoletności. Uczestnikiem Promocji w Banku zostaje klient indywidualny, który wyrazi zgodę na przystąpienie do Promocji oraz najpóźniej w dniu przystąpienia do promocji wyrazi zgodę na przekazywanie przez Bank informacji handlowych (marketingowych) w tym profilowanych informacji handlowych w sposób elektroniczny i spełni pozostałe, przewidziane regulaminem warunki uczestnictwa Promocji. Udział w Promocji jest dobrowolny.

Umowę o konto musimy zawrzeć najpóźniej do 30.09.2021r. Umowę podpiszemy poprzez kuriera, za pomocą selfie lub przelewem z innego Banku, w którym uprzednio zweryfikowano naszą tożsamość.

Jakie warunki należy spełnić

Pierwsze 110 zł premii otrzymamy jeśli do 31 października 2021r wykonamy min. 10 transakcji bezgotówkowych Karta, Portfelem mobilnym (Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay) lub BLIKIEM. Transakcje anulowane oraz wypłaty gotówki z bankomatu nie zostaną uwzględnione. Warunkiem jest również wyrażenie wymaganych zgód marketingowych opisanych powyżej.

Dodatkowe 50 zł premii dostaniemy, jeśli w tym samym terminie spełnimy jeszcze 3 warunki:

  • do 31 października 2021r –  wykonamy min. 3 transakcje bezgotówkowe BLIKIEM za zakupy w sklepach internetowych (mogą być to płatności wykonane w ramach pierwszego warunku promocji) oraz
  • do 31 października 2021r – założymy co najmniej 1 cel oszczędnościowy na koncie oszczędnościowym(OKO) otwartym w promocji,
  • na dzień 31 października 2021r konto oszczędnościowe będzie aktywne, a suma sald na koncie wyniesie min. 100 zł

Nagrody

Bank przekaże nam nagrodę do 15 listopada 2021r na konto oszczędnościowe. Warunkiem otrzymania nagrody jest posiadanie na dzień wypłaty nagrody aktywnego konta otwartego w promocji wraz z kartą i kontem oszczędnościowym

 

 

Przydatne dokumenty

Pin It on Pinterest