PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Rozpoczęła się promocja Konta Firmowego Godnego Polecenia w Banku Santander we współpracy z serwisem Bankier.pl. Wystarczy, że założymy konto firmowe oraz będziemy płacić kartą, a na nasze konto wpłynie premia w wysokości 150 zł. Dodatkowo w równoległej promocji konta możemy zyskać nawet 900 zł. Łącznie w obu promocjach do zdobycia nawet 1050zł. Zapraszamy do analizy promocji

 

Do kiedy trwa promocja

Z promocji możemy skorzystać do dnia 5.08.2019 roku.

Dla kogo jest ta promocja

Z promocji mogą skorzystać osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, które nie posiadały jakiegokolwiek rachunku firmowego w Santander od dnia 24.06.2019 r.

Jak przystąpić do promocji

Aby wziąć udział w promocji powinniśmy zarejestrować się na stronie promocji poprzez podanie swojego adresu e-mail. Następnie za pomocą linka aktywacyjnego otrzymanego na e-mail musimy zawnioskować o otwarcie Konta Firmowego Godnego Polecenia.  Podczas składania wniosku musimy wyrazić zgodę na: przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych oraz dla celów kontaktów związanych z realizacją wniosku. W ostatnim kroku musimy zawrzeć umowę o prowadzenie rachunku – Konto Firmowe Godne Polecenia  w ciągu miesiąca od złożenia wniosku o konto, jednak nie później niż do 5.09.2019r.

Jakie warunki należy spełnić

W ramach promocji otrzymamy 150 zł premii, jeśli w terminie 2 miesięcy od zawarcia umowy o prowadzenie konta, a najpóźniej do 5.11.2019 r wykonamy co najmniej 1 płatność kartą wydaną do konta, płatność BLIKIEM lub przelew zewnętrzny na dowolną kwotę (na konto w innym banku)

Nagrody

Informację o przyznaniu nagrody dostaniemy do dnia 31.12.2019 r za pomocą wiadomości e-mail. Następnie musimy wypełnić dane niezbędnych do odbioru nagrody. Premia zostanie nam wypłacona w ciągu 14 dni od uzyskania informacji o jej przyznaniu na konto otwarte w promocji.

150 zł+ nawet do 900 zł

Oprócz premii w wysokości 150 zł, możemy zyskać nawet do 900 zł w równoległej promocji konta. Wystarczy, że w miesiącu wykonamy 1 przelew do ZUS lub US  na kwotę minimum 200 zł oraz płacić będziemy kartą wydaną do konta, a otrzymamy zwrot 4% transakcji wykonanych kartą, nawet do 150 zł miesięcznie przez 6 miesięcy.

Więcej informacji o promocji znajdziesz w w tym wpisie: http://wybieramkonto.pl/nawet-900-zl-z-promocji-konta-firmowego-w-santander-bank-polska-preferencyjne-warunki-przez-24-miesiace

Darmowe konto przez 2 lata

Uczestnicząc w promocji zyskujemy również dodatkowe korzyści w postaci:

  •  darmowe prowadzenie rachunku
  •  darmowe przelewy internetowe wykonane w usługach bankowości elektronicznej MiniFirma
  • darmowe 10 przelewów w miesiącu wykonanych w systemie BlueCash w ramach bankowości MiniFirma
  • darmowa realizacji polecenia zapłaty w bankowości MiniFirma
  • wysłanie kodów autoryzacyjnych
  • brak opłaty za kartę
  •  darmowe wypłaty z bankomatów  Santander Bank, w terminalach innych instytucji w Polsce oraz za granicą

Ile kosztuje Konto Firmowe Godne Polecenia

Więcej o tym koncie znajdziesz tutaj: http://wybieramkonto.pl/konto-firmowe/santander-bank-polska

Dokumenty

Pozostaw swoją ocenę! Pomożesz innym

Ocena 0 / 5. Ilość ocen: 0

Jeszcze nikt nie oceniał. Oceń pierwszy