grafika promująca program rabatowy, źródło: mbank.pl

grafika promująca program rabatowy, źródło: mbank.pl

Jak wiadomo mBank udostępnia swoim klientom bardzo dobry program rabatowy umożliwiający oszczędzanie na zakupach. Korzystanie z rabatów jest bardzo proste. Wystarczy płacić kartą mBanku. Na stronie mBanku możemy sprawdzić w jakich sklepach możemy uzyskać rabat. To jednak może nie wystarczyć. W niektórych sytuacjach nie uzyskamy rabatu.

Wyobraźmy sobie następujacą sytuację. Mamy ochotę na pizzę i udajemy się do Pizza Dominium. Na stronie sprawdziliśmy, że razem z programem rabatowym możemy uzyskać 40% rabat. Wystarczy, że zapłacimy kartą mBanku.

Kiedy nadchodzi czas na dokonanie płatności informujemy kelnera, że chcielibyśmy zapłacić kartą mBanku w celu uzyskania rabatu po czym dowiadujemy się, że pizzeria nie udziela żadnych rabatów. Czy obsługa restauracji wprowadza nas w błąd czy rzeczywiście tak jest?

Sieć lokali Pizza Dominium jest bardzo rozbudowana. Informacja o przysługującym nam rabacie w Pizza Dominium jest niepełna, gdyż musimy jeszcze sprawdzić, w których lokalach możemy uzyskać taki rabat. Dotyczy to również wszystkich innych partnerów programu rabatowego mBanku.

Nie wszystkie sklepy danego partnera programu rabatowego udzielają rabatów. Lokali, w których obowiązują zniżki z programu rabatowego jest naprawdę sporo, jednak warto to sprawdzić aby potem nie być zaskoczonym.

Na stronie banku (http://www.mbank.pl/indywidualny/uslugi/program-rabatowy/) znajdziemy bardzo czytelną i przejrzystą wyszukiwarkę rabatów. Po wybraniu odpowiedniego programu(np. Pizza Dominium) możemy sprawdzić, w których miejscach uzyskamy rabat. Pomoże nam w tym:

  • lista sklepów danego partnera, w których obowiązuje program rabatowy mBanku
  • mapa z zaznaczonymi lokalizacjami sklepów danego partnera, w których możemy otrzymać rabat

Jeśli chcemy mieć 100% pewności, że uzyskamy rabat zawsze możemy zapytać obsługę tuż po wejściu do sklepu.

Share This