W noworocznej promocji konta firmowego w Millennium Banku możemy zyskać nawet 500 zł premii. Pierwsza część premii tj 200 zł wypłacona nam zostanie za założenie konta Mój Biznes, natomiast kolejna – w kwocie 300 zł za podpisanie umowy o terminal płatniczy.

PROMOCJA W SKRÓCIE

TRWA DO: 1 marca 2021r lub do wyczerpania puli nagród

PULA NAGRÓD: tak – 3000 szt.

WARUNKI PROMOCJI:  łatwe, ale wymagana umowa o terminal płatniczy

DO ZDOBYCIA: max 500 zł w gotówce

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do 1.03.2021 r lub do wyczerpania puli nagród – 3000 sztuk

Dla kogo jest ta promocja

W promocji mogą wziąć udział nowi klienci Banku- przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą zarejestrowaną w CEIDG, którzy w ciągu 12 miesięcy licząc od dnia rozpoczęcia promocji, czyli 1.01.2021r nie posiadali konta firmowego w Millennium Banku. Z promocji wykluczeni są przedsiębiorcy, którzy otworzyli Konto 360° w promocji i odstąpili od umowy.

Jak przystąpić do promocji

W promocji konieczne jest założenie Konta Mój Biznes wraz z kartą Visa Mój Biznes. Zawnioskować o konto możemy na jeden z trzech sposobów: w bankowości internetowej Millenet (gdy posiadamy konto osobiste), w aplikacji mobilnej Banku lub na dedykowanej stronie.

Pamiętajmy, żeby podczas wnioskowania o konto wyrazić wymagane zgody: na przetwarzanie przez bank danych kontaktowych w celu przekazywania informacji handlowych oraz na otrzymywanie informacji marketingowych i handlowych drogą telefoniczną i przez kanały elektroniczne.

Jakie warunki należy spełnić

Aby otrzymać pierwsze 200 zł w promocji musimy spełnić dwa warunki. W przypadku pierwszego warunku, mamy do wyboru albo wykonamy jednorazowy przelew do ZUS na kwotę minimum 250 zł lub wykonamy transakcje kartą w kwocie co najmniej 500 zł. Po drugie powinniśmy zapewnić na konto wpływ w wysokości minimum 1000 zł. Zarówno pierwszy, jak i drugi warunek musimy spełnić przez trzy następujące po sobie miesiące, to znaczy w marcu, kwietniu i maju 2021r.

Uwaga! Wpływem na Konto nie może być „wpływ z innych rachunków bankowych – indywidualnych Klienta lub związanych z prowadzoną przez Klienta działalnością gospodarczą (….) prowadzonych w Banku lub Millennium Domu Maklerskim lub Millennium T FI S.A.”

Natomiast kolejne 300 zł w promocji zasili nasze konto pod warunkiem, że podpiszemy umowę o terminal płatniczy i za jego pomocą zapewnimy wpływ w wysokości 1000 zł. Czas na założenie terminala mamy do 31.05.2021r.

Nagrody

Premia zostanie nam przekazana na konto otwarte w promocji najpóźniej do 30.06.2021r. Pamiętamy, że otrzymana premia pozostaje w związku z działalnością gospodarczą i musimy zapłacić podatek.

Przydatne dokumenty

Pin It on Pinterest