W promocji konta osobistego Konta dla Ciebie w Credt Agricole możemy zarobić 200 zł w gotówce. Dodatkowo sami możemy wybrać premię, która odpowiada naszym potrzebom – do wyboru mamy: premię za przeniesienie wynagrodzenia lub premię za płatności mobilne i płatności kartą. Ponadto przystępując do Programu Poleceń możemy zarobić nawet 500 zł za polecenia konta.

PROMOCJA W SKRÓCIE

TRWA DO: 31 marca 2021r

PULA NAGRÓD: nie

WARUNKI PROMOCJI: łatwe,ale wymagane jest zapewnienie wpływu na konto

DO ZDOBYCIA: 200 zł w gotówce

PROMOCJA AKTYWNA – POZOSTAŁO:

26
days
:
10
hrs
:
10
mins
:
11
secs

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do 31 marca 2021

Dla kogo jest ta promocja

Skorzystać z promocji możemy, gdy jesteśmy nowym klientem banku- osobą, która od dnia 1.04.2018 r nie była posiadaczem konta w Banku oraz nie korzystała z promocji Banku polegającej na przyznaniu premii za przeniesienie konta z innego banku.

Uwaga! Korzystając z tej promocji Banku i równocześnie przystępując do Programu Poleceń nie otrzymamy premii za założenie konta z polecenia, możemy jednak po założeniu konta polecać konto innym i zarabiać.

Jak przystąpić do promocji

Uczestnicząc w  promocji powinniśmy podpisać umowę o prowadzenie Konto dla Ciebie lub Konto dla Ciebie VIP, wyrażając przy tym zgodę na otrzymywanie ofert marketingowych. Następnie musimy dokonać wyboru jednej z dwóch premii:

  • premii ze przeniesienie konta,
  • zwrot za płatności mobilne i płatności kartą.

Gdy otworzymy konto za pomocą aplikacji mobilnej możemy skorzystać z premii za płatności mobilne i płatności kartą, natomiast gdy otworzymy konto w placówce lub za pomocą infolinii premię za przeniesienie konta.

Premia 1: Za przeniesienie konta

Aby starać się o przyznanie premii za przeniesienie konta powinniśmy w ciągu 7 dni od dnia podpisania umowy o konto złożyć upoważnienie dla banku o przeniesienie konta. We wniosku musimy podać nazwę dotychczasowego banku, numer naszego dotychczasowego rachunku oraz nazwę i adres instytucji wypłacającej wynagrodzenie.

Następnie pozostanie nam zapewnienie wpływu na konto przez 3 miesiące kalendarzowe, przy czym pierwszy wpływ na konto musi zostać wykonany do końca kolejnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta. Wysokość premii w promocji zależy od wysokości wpływu. Jeśli otrzymamy wpływ w kwocie minimum 1000 zł miesięcznie, dostaniemy premię w wysokości 100 zł ,natomiast gdy wpływ wyniesie minimum 3000 zł, premia wyniesie 200 zł.

Uwaga! Jako wpływu z w tytułu wynagrodzenia bank nie uwzględni przelewu pomiędzy rachunkami tego samego klienta.

Premia 2: Za zwrot za płatności mobilne i płatności kartą

Aby otrzymać te premię powinniśmy najpierw dodać swoją kartę do wybranego portfela cyfrowego lub płacić BLIKiem. Dodatkowo w każdym miesiącu trwania promocji musimy spełnić dwa warunki – zapewnić wpływ na konto w kwocie minimum 1000 zł oraz wykonać co najmniej 3 płatności mobilne.

Dalej pozostanie nam już tylko dokonywanie płatności kartą za zakupy w sklepach i punktach handlowo-usługowych – również  przez internet. Bank zwróci nam 5% dokonanych płatności mobilnych oraz 2% płatności kartą, jednak nie więcej niż 16,67 zł miesięcznie, a 200 zł w ciągu roku.

Bank nie uwzględni nam płatności wykonanych w następujących miejscach:

  • kasyna oraz zakłady bukmacherskie i tym podobne(kod MCC 7995),
  • profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (kod MCC 8999),
  • instytucje finansowe (kod MCC6012),
  • brokerzy ubezpieczeniowi(kod MCC 6211),
  • przekazy pieniężne w instytucjach finansowych(kod MCC 6051),
  • internetowe przekazy pieniężne(kod MC 4829).

Wyłączone są również wypłaty gotówki, przelewy BLIK, doładowania portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pomocą: Revoult, SkyCash, PayPal.

Nagrody

Premia za przeniesienie konta oraz premia zwrot za płatności mobilne zostanie wypłacona nie później niż na koniec kolejnego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji.

Program Poleceń w Banku Credit Agricole

W Credit Agricole możemy również skorzystać z Programu Poleceń. Choć nie zarobimy za założenie konta z polecenia (korzystając z powyższej promocji) to możemy sami polecać konta Banku zarabiając – 50 zł za każde skuteczne polecenie konta, a w sumie nawet 500 zł. Więcej o promocji znajdziemy tutaj: http://wybieramkonto.pl/50-zl-za-polecenie-konta-w-credit-agricole-a-w-sumie-nawet-500-zl-50-zl-za-otwarcie-konta-z-polecenia

 

 

Przydatne dokumenty

Pin It on Pinterest