Rozpoczęła się pierwsza w tym roku edycja promocji Konta Direct w ING Banku Śląskim, w której zarobić możemy 160 zł premii. Warunki promocji są łatwe do spełnienia.

PROMOCJA W SKRÓCIE

TRWA DO: 31 marca 2021r

PULA NAGRÓD: nie

WARUNKI PROMOCJI: łatwe

DO ZDOBYCIA: 160 zł w gotówce

PROMOCJA AKTYWNA – POZOSTAŁO:

64
days
:
01
hrs
:
09
mins
:
46
secs

Do kiedy trwa promocja

Do promocji możemy przystąpić do 31 marca 2021r .

Dla kogo jest ta promocja

Promocja jest dla nowych klientów Banku, którzy od 1.10.2019r do 31.12.2020r nie posiadali lub współposiadali następujących kont w Banku: Konto z Lwem Direct, Konto z Lwem Komfort, Konto z Lwem Mobi, Konto z Lwem Premium, Konto z Lwem Klasyczne, Konto z Lwem Student, Konto z Lwem PRP

Jak przystąpić do promocji

W promocji powinniśmy złożyć wniosek o otwarcie Konta Direct lub Konta Komfort wraz z kartą do konta oraz Otwartym Kontem Oszczędnościowym – OKO, a następnie zawrzeć umowę o konto.

Pamiętajmy, że aby wziąć udział w promocji wniosek o konto powinniśmy złożyć poprzez stronę internetową Banku. Wnioski złożone przez bankowość internetową Moje ING nie zostaną uwzględnione w promocji.

W trakcie wnioskowania o konto musimy również wyrazić zgodę na przekazywanie przez Bank informacji handlowych (marketingowych) i profilowanych informacji handlowych w sposób elektroniczny.

Jakie warunki należy spełnić

Podstawową premię w kwocie 100 zł otrzymamy wykonując transakcje gotówkowe kartą lub BLIKIEM na łączną kwotę 1000 zł w terminie nie później niż do 30.06.2021r.

Kolejne 60 zł premii otrzymamy, gdy w tym samym terminie spełnimy jeszcze trzy warunki, do których należą:

  •  wykonamy min. 3 transakcje bezgotówkowe BLIKIEM za zakupy w sklepach internetowych (mogą być to płatności wykonane w ramach pierwszego warunku promocji) oraz
  • otrzymamy wpływ na konto w kwocie min. 1000 zł w trzech dowolnych miesiącach trwania promocji. Przy czym wpływ nie może pochodzić z rachunku, którego posiadaczem jest osoba indywidualna, nie może być wpłatą własną w oddziale Banku lub we wpłatomacie.
  • założymy co najmniej 1 cel oszczędnościowy na koncie oszczędnościowym(OKO) otwartym w promocji, oraz na dzień 30.06.2021r konto oszczędnościowe będzie będzie aktywne, a suma sald na koncie wyniesie min. 300 zł

Nagrody

Bank przekaże nam nagrodę do 15.07.2021r na konto oszczędnościowe

 

 

Dokumenty

Pin It on Pinterest