PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Trwa druga edycja promocji iKonta Biznes zorganizowana we współpracy Super Expressu. Za założenie konta oraz spełnienie warunku aktywności zyskamy premię w kwocie 200 zł. Dodatkowo nawet do 1500 zł w stałej promocji konta od Alior Banku. Zapraszamy do analizy promocji.

Do kiedy trwa promocja

Promocja aktywna jest do 31.08.2019r.

Dla kogo jest ta promocja

Z promocji mogą skorzystać nowi klienci firmowi banku- przedsiębiorcy, którzy w okresie 12 miesięcy (tzn. od 23.07.2019r) nie posiadali żadnego rachunku firmowego w Alior Banku dla danego numeru NIP.

Jak przystąpić do promocji

W promocji powinniśmy dokonać rejestracji na stronie promocji podając w formularzu nasz adres e-mail. Następnie po zalogowaniu się na stronie akcji musimy złożyć wniosek o konto firmowe w Alior Banku- iKonto Biznes wyrażając wymagane zgody. W terminie 30 dni od przesłania wniosku, jednak nie później niż do 30.09.2019 r musimy zawrzeć umowę o prowadzenie konta.

Jakie warunki należy spełnić

Premię otrzymamy, jeśli w terminie 60 dni od otwarcia konta, nie później niż do 30.11.2019r dokonamy wpłaty na konto o łącznej kwocie nie mniejszej niż 500 zł.

Nagrody

O przyznaniu premii zostaniemy powiadomieni  za pomocą wiadomości e-mail do 12.12.2019r. Potem w ciągu 5 dni musimy wypełnić formularz podając w nim dane do przelewu nagrody. Nagroda zostanie nam wypłacona w  ciągu 14 dni od dnia od przekazania informacji o jej uzyskaniu.

1500 zł za aktywne korzystanie z konta iKonta Biznes

Przez 12 miesięcy możemy uzyskać premię w wysokości do 125 zł miesięcznie za wykonanie transakcji, które są premiowane przez bank. Premiowane są między innymi takie transakcje jak: przelewy do ZUS, US, przelewy SEPA, natychmiastowe, transakcje kartą…

Więcej informacji o promocji 1500 zł dla aktywnie korzystających iKonta Biznes znajdziesz tutaj: http://wybieramkonto.pl/nawet-1500-zl-dla-aktywnie-korzystajacych-z-ikonta-biznes-w-alior-banku

Szczegóły o iKoncie Biznes

Więcej informacji o iKoncie Biznes zapraszamy do naszej analizy: http://wybieramkonto.pl/konto-firmowe/alior-banku

Dokumenty

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!