Trwa kolejna edycja Konta Mobi w ING Banku Śląskim skierowana dla osób poniżej 26 roku życia, a w niej za spełnienie prostych warunków zyskamy premię w kwocie 160 zł. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami promocji

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Do promocji możemy przystąpić do 30.06.2020r,  a promocja trwa do 14.08.2020 r.

Dla kogo jest ta promocja

Promocja przeznaczona jest dla osób, które nie ukończyły 26 roku życia oraz w okresie od 1.01.2019 r do 31.03.2020r nie posiadały ani współposiadały konta osobistego w banku: Konta z Lwem Direct, Konta z Lwem Komfort, Konta z Lwem Mobi, Konta z Lwem Premium, Konta z Lwem Klasyczne, Konta z Lwem Student oraz Konta z Lwem PRP.

Jak przystąpić do promocji

Biorąc udział w promocji musimy otworzyć Konto Mobi wraz z dowolną kartą debetową oraz z otwartym kontem oszczędnościowym za pomocą strony internetowej Banku do dnia 30.06.2020r. Wnioski złożone w oddziale Banku lub za pomocą bankowości internetowej Moje ING nie biorą udziału w promocji.

Konieczne będzie również wyrażenie wymaganych zgód, między innymi zgody na przekazywanie przez Bank informacji handlowych i profilowanych informacji handlowych w sposób elektroniczny.

Warto podkreślić, że konto otworzymy bez wychodzenia z domu, bowiem swoją tożsamość potwierdzimy wykonując przelew z innego banku lub podczas spotkania z kurierem.

Jakie warunki należy spełnić

Podstawową premię w wysokości 100 zł dostaniemy, gdy wykonamy min. 10 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę. Natomiast, aby otrzymać dodatkowe 60 zł, powinniśmy wykonać jeszcze min. 3 transakcje bezgotówkowe BLIKIEM w sklepach internetowych (mogą to być transakcje wykonane w ramach pierwszego warunku promocji) oraz minimum 3 przelewy na telefon Blikiem na kwotę minimum 5 zł.

Wszystkie wyżej opisane warunki musimy spełnić do 31.07.2020r.

Nagrody

Nagrodę otrzymamy do dnia 14.08.2020 r na konto oszczędnościowe.

Dokumenty

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!