Powróciła promocja Konta Direct w ING Banku Śląskim, w której możemy zyskać 160 zł premii, za spełnienie warunków promocji.  Sprawdź jak zyskać premię

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Do promocji możemy przystąpić do 30.06.2020 r, natomiast promocja trwa do 15.10.2020 r.

Dla kogo jest ta promocja

Promocja jest dla nowych klientów Banku, którzy od 1.01.2019r do 31.03. 2020 r nie byli posiadaczami lub współposiadaczami konta osobistego w Banku. Oto zapis z regulaminu promocji:

„Od 1 stycznia2019r. do 31 marca 2020r. nie posiadać lub nie współposiadać w Banku któregokolwiek z następujących kont osobistych: Konto z Lwem Direct, Konto z Lwem Komfort, Konto z Lwem Mobi, Konto z Lwem Premium, Konto z Lwem Klasyczne, Konto z Lwem Student, Konto z Lwem PRP”.

Jak przystąpić do promocji

Najpierw powinniśmy otworzyć Konto Direct lub Konto Komfort z dowolną kartą debetową oraz z otwartym kontem oszczędnościowym za pomocą strony internetowej Banku. Wnioski złożone w oddziale Banku lub za pomocą bankowości internetowej Moje ING nie biorą udziału w promocji. Niezbędne będzie również wyrażenie wymaganych zgód, przede wszystkim zgody na przekazywanie przez Bank informacji handlowych i profilowanych informacji handlowych w sposób elektroniczny. Na założenie konta mamy czas do 30.06.2020r.

Warto zaznaczyć, że konto otworzymy bez wychodzenia z domu, bowiem swoją tożsamość możemy potwierdzić wykonując przelew z innego banku lub podczas spotkania z kurierem.

Jakie warunki należy spełnić

Bazową premię w wysokości 100 zł otrzymamy za wykonanie transakcji gotówkowych kartą lub BLIKIEM na łączną kwotę 1000 zł.

Premię z łatwością powiększymy o 60 zł,  jeśli wykonamy min. 3 transakcje bezgotówkowe BLIKIEM za zakupy w sklepach internetowych oraz otrzymamy łączny wpływ na konto w kwocie min. 1000 zł w trzech dowolnych miesiącach.

Na spełnienie powyższych warunków mamy czas do 30.09.2020r.

Wpływ nie może pochodzić z rachunku, którego posiadaczem jesteśmy, nie może być wpłatą własną w oddziale Banku lub we wpłatomacie.

Nagrody

Nagroda zostanie nam przekazana do 15.10.2020 r na konto oszczędnościowe.

Więcej informacji o Koncie Direct znajdziesz tu: analiza konta Direct

Dokumenty

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!