W Banku Pekao S.A możemy przystąpić do Programu Poleceń, w którym za skuteczne polecenie konta naszym bliskim i znajomym zyskamy do 1500 zł. Osoby, którym polecimy konto nie zarobią w Programie, ale mogą skorzystać z promocji Konta Przekorzystnego i zarobić w niej 200 zł lub Konta Przekorzystnego Biznes i zarobić nawet do 600 zł

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do 31.03.2020r.

Dla kogo jest ta promocja

Program przeznaczony jest do obecnych klientów Banku Pekao S.A., którzy posiadają konto osobiste w Banku.

Jak przystąpić do promocji

Na początku rejestrujemy się w Programie Poleceń wypełniając formularz rejestracyjny na stronie Banku. W momencie przystąpienia do Programu musimy, zaakceptować regulamin Programu, wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i informacji marketingowych drogą telefoniczną.

Jakie warunki należy spełnić

W ramach Programu możemy polecać następujące konta:

  • Konto Przekorzystne,
  • Konto Przekorzystne Biznes
  • Konto Świat Premium.

Wystarczy, że swoim znajomym, którzy nie posiadają konta w Banku przekażemy swój kod polecenia. Za każde skuteczne polecenie zyskamy 100 zł, maksymalnie w promocji możemy zarobić 1500 zł.

Ponadto, aby otrzymać nagrodę  do 30.04.2020r musimy spełnić warunek aktywności, to znaczy: zapewnić jednorazowy wpływ na konto w wysokości min 500 zł, wykonać co najmniej jedną płatność kartą debetową lub za pomocą aplikacji PeoPay oraz zalogować się przynajmniej jeden raz w aplikacji PeoPay.

Nasz znajomy, który otworzy konto w Banku musi spełnić kilka warunków, abyśmy my otrzymali naszą premię. Po pierwsze powinien zawrzeć umowę o prowadzenie konta podając otrzymany od nas kod polecenia i wyrażając niezbędne zgody. Następnie musi spełnić ten sam warunek aktywności, co my, czyli: zapewnić wpływ na konto w kwocie co najmniej 500 zł, wykonać minimum jedną transakcję kartą lub za pomocą aplikacji PeoPay oraz zalogować się co najmniej jeden raz w aplikacji PeoPay.

Choć nowy klient, za spełnienie powyższych warunków nie zarobi nic, może on zakładając konto skorzystać z równoległej promocji konta osobistego – Konta Przekorzystnego, w której zyska 200 zł lub z promocji Konta Przekorzystnego Biznes, a w niej premia nawet 600 zł. Dodatkowo po założeniu konta z polecenia, nowy klient może przystąpić do Programu Poleceń i dalej zarabiać, za każde skuteczne polecenie konta 100 zł, a łącznie nawet 1500 zł.

Więcej o promocjach znajdziemy tutaj:

http://wybieramkonto.pl/nawet-600-zl-w-promocji-konta-przekorzystnego-biznes-w-pko-sa-200-zl-w-promocji-konta-osobistego

Nagroda

Nagroda zostanie nam wypłacona najpóźniej do 29.05.2020r.

Dokumenty

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!