PROMOCJA ZAKOŃCZONA

źródło: bankmillennium.pl

Poleć konto w Millenium Banku i zgarnij nagrodę. W promocji można otrzymać między innymi bony do sklepu internetowego, bilety do kina, lokatę 4% lub moneyback 10%. Co ważne, na takim poleceniu zyskują obie strony. Zapraszamy do analizy oferty 🙂

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do 30.04.2019 roku

Dla kogo jest ta promocja

Promocja skierowana jest do osób fizycznych, pełnoletnich, które posiadają konto w Millenium Bank i które wyraziły zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych z Banku. No i oczywiście chcą poleci konto innej osobie 🙂

Do udziału w promocji można zaprosić Osobę, pełnoletnią, która w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie była Użytkownikiem Banku Millenium. Poniżej zapis z regulaminu promocji:

w ciągu ostatnich 12 miesięcy poprzedzających zawarcie umowy, nie była stroną żadnej umowy z Bankiem ani osobą uprawnioną do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku, jako posiadacz, współposiadacz rachunku, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku, jak również nie była użytkownikiem jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej prepaid oraz dodatkowej karty kredytowej, a także nie poręczała w Banku transakcji obciążonej ryzykiem kredytowym ani nie posiadała jednostek uczestnictwa Millennium TFI

Jak przystąpić do promocji

Aby przystąpić do promocji jako Użytkownik Banku wystarczy, że zarejestrujesz się w Programie poprzez stronę Millenet, Aplikację Mobilną, Centrum Obsługi Telefonicznej lub w placówce banku. Rejestracja wymaga zaakceptowania regulaminu promocji.

Jak otrzymać nagrodę

Po rejestracji do promocji otrzymamy 8- cyfrowy Kod Polecenia.Teraz wystarczy już tylko skutecznie polecić konto innej osobie np. znajomemu.

Aby otrzymać nagrodę Osoba zaproszona przez nas musi otworzyć Konto 360° lub Konto 360° Student podając przy tym nasz Kod Polecenia na stronie promocji.

Osoba polecona musi wyrazić niezbędne zgody – na otrzymywanie z Banku informacji marketingowych oraz upoważnij Bank do przekazywania informacji Obecnemu Klientowi o czynnościach dokonywanych przez Bank i Zaproszonego w celu uzyskania nagrody.

Do otrzymania nagrody należy jeszcze aktywnie korzystać z konta. Osoba polecona, która otworzy konto musi w ciągu 30 dni od zawarcia umowy wykonać transakcje bezgotówkowe o łącznej kwocie 360 zł przez Internet za pomocą usługi Blik lub przy użyciu karty debetowej lub w punkcie handlowo- usługowym.

Uwaga!

Przy ocenie spełnienia tego warunku nie są uwzględniane wypłaty gotówki, przelewy, transakcje nie będące zapłatą za towary czy usługi oraz kwoty transakcji zwrócone na Konto przed nabyciem prawa do nagrody.

Nagroda

Po spełnieniu warunku aktywności zarówno osoba, która poleciła konto jak również osoba polecona ma prawo do wyboru jednej z nagród dostępnych w tej edycji:

  • 4 kody, które możemy wymienić na 4 bilety do kina w Multikinie lub Helios
  • Bon podarunkowy o wartości 80 zł, który wykorzystasz w sklepie internetowym empik.com
  • Karta podarunkowa o wartości 80 zł, którą możesz zrealizować w sklepie internetowym zalando.pl

Bon w formie kodu otrzymamy elektronicznie za pomocą Millenet lub w Aplikacji Mobilnej oraz zostanie wysłany za pomocą SMS w ciągu 7 dni od dokonania jej wyboru. Kod do kina i sklepu Empik jest ważna 60 dni, natomiast bon do Zalando ważny jest bezterminowo.

  • Premię za zakupy – zwrot 10% za płatność kartą lub BLIKIEM, która zostanie wypłacona na konto wskazane przy wyborze nagrody. Premia zostanie wypłacona za zakupy dokonane w ciągu trzech kolejnych miesięcy, począwszy od miesiąca następującego po miesiącu, w którym dokonamy wyboru.

Maksymalnie możemy otrzymać 90 zł premii. Bank zastrzega, że w jednym miesiącu wartość premii nie przekroczy 30 zł. Premia zostanie wypłacona maksymalnie do końca kolejnego miesiąca.

  • Lokata z oprocentowaniem 4% w skali roku założona na 3 miesiące, gdzie minimalna kwota lokaty wynosi 500 zł, a maksymalna 10 000 zł

Jeśli posiadamy już konto w Millenium Banku warto zastanowić się czy nasz znajomy planuje otworzyć konto w banku. Jeśli tak, to może warto polecić Konto 360° w Millenium Banku – oczywiście jeśli sami jesteśmy zadowoleni z tego konta! Potem wystarczy już tylko przekazanie Kodu Polecenia, spełnienie warunków promocji, no i oczywiście wybór nagrody 🙂

Ile kosztuje Konto 360°

Analizę Konta 360 znajdziesz na tej stronie: http://wybieramkonto.pl/konto-osobiste/millennium-bank

Dokumenty