Trwa 5 edycja Programu „Lubię to polecam” w Millenium Banku, w której możemy otrzymać nagrodę za polecenie konta osobistego oraz za założenie konta z polecenia. W tej edycji możemy wybrać jedną z pięciu nagród: 4 bilety do kina, 80 zł do Empiku lub sklepu Zalando, 10% moneybacku za płatności kartą lub lokata 4%.

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do 03.04.2020r.

Kto może przystąpić do promocji

Możemy polecać konta będąc osobą pełnoletnią i posiadając rachunek w Banku Millenium. Musimy mieć wyrażone zgody na otrzymywanie informacji marketingowych Banku oraz zaakceptowany regulamin Programu.

Zapraszać do Programu możemy osoby pełnoletnie, które w ciągu 12 miesięcy poprzedzających zawarcie umowy nie były stroną żadnej umowy z Bankiem oraz nie otworzyły rachunku bankowego w ramach poprzednich edycji programu. Poniżej zapis z regulaminu promocji:

w ciągu ostatnich 12 miesięcy poprzedzających zawarcie umowy, nie była stroną żadnej umowy z Bankiem ani osobą uprawnioną do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku, jako posiadacz, współposiadacz rachunku, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku, jak również nie była użytkownikiem jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej prepaid oraz dodatkowej karty kredytowej, a także nie poręczała w Banku transakcji obciążonej ryzykiem kredytowym ani nie posiadała jednostek uczestnictwa Millennium TFI

Jak przystąpić do promocji

Przystępując do programu, aby polecać konto musimy zarejestrować się w programie poprzez Millenet lub Aplikację Mobilną. Po dokonaniu rejestracji otrzymamy kod polecenia składający się ciągu 8 cyfr, który przekazujemy innym polecając usługi banku.

Będąc osobą zaproszoną musimy zawrzeć umowę o prowadzenie Konta 360° lub Konta 360° Student. Podczas zakładania konta powinniśmy podać kod polecenia otrzymany od osoby posiadającej już konto w Millennium Banku. Wniosek możemy złożyć na stronie promocji.

Składając wniosek o konto powinniśmy wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych i utrzymać ją w okresie trwania programu oraz zaakceptować regulamin programu.

Podczas rejestracji do programu dostaniemy również swój indywidualny kod polecenia, dzięki któremu, sami będziemy mogli polecać konta innym i zdobywać nagrody.

Jakie warunki należy spełnić?

Zakładając konto w Programie musimy jeszcze aktywnie z niego korzystać, a to znaczy, że w ciągu 30 dni od daty zawarcia umowy o Konto powinniśmy wykonać transakcje kartą do konta lub BLIKIEM (jedną lub więcej) na kwotę min. 360 zł.

Uwaga! Bank nie uwzględni wypłat gotówki, przelewów nie będących zapłatą za usługi i towary, oraz transakcji będących związanych z uczestnictwem w grach hazardowych oraz kwot zwróconych na konto przed wypłaceniem nagrody.

Nagrody

Gdy spełnimy warunki Programu jako obecny klient Banku oraz jako zaproszona osoba nabywamy prawo do nagrody, mamy 30 dni na jej wybór. Wyboru nagrody możemy dokonać poprzez Millenet, aplikację mobilną, telefonicznie lub w placówce Banku.

Katalog nagród w 5 edycji programu wygląda następująco:

  • 4 bilety do kina sieci Multikino lub Helios
  • ekarta o wartości 80 zł do wykorzystania w empik.com
  • karta upominkowa o wartości 80 zł do wykorzystania w zalando.pl
  • premia w wysokości 10% za płatności kartą lub BLIKIEM – max. 30 zł w danym miesiącu, a w ciągu 3 miesięcy max. 90 zł
  • lokata z 4% oprocentowaniem w ciągu roku

Dokumenty

Pozostaw swoją ocenę! Pomożesz innym

Ocena 3 / 5. Ilość ocen: 1

Jeszcze nikt nie oceniał. Oceń pierwszy